5 Kamu Kurumu Toplam 129 Personel Alımı Yapacak

Kamu Kuruluşlarında iş ilanlarının ardı arkası kesilmiyor. 5 kamu kurumu kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 129 personel alımı yapacağını açıkladı. Hangi kurum kaç personel alacak haberimizin detayında...
15 Ekim 2021 10:33 Personel İlanları
5 Kamu Kurumu Toplam 129 Personel Alımı Yapacak

5 kamu kurumu kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 129 personel alımı yapacağını açıkladı. Gaziantep Üniversitesi (54), Türkiye Şeker Fabrikaları (7), Denizli Belediyesi (13), Akdeniz Üniversitesi (42), Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri (13) personel alımı yapacaktır.

Gaziantep Üniversitesi Mülakatsız Personel Alımı

Gaziantep Üniversitesi "Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslara" göre 54 sözleşmeli personel alımı yapacaktır. Adaylar KPSS B grubu puan sırasına göre alınacak ve herhangi bir mülakat yapılmayacak. Detaylar ve başvuru şartları için tıklayınız.

Türkiye Şeker Fabrikaları İŞKUR Üzerinde En Az İlkokul Mezunu Daimi İşçi Alacak

Türkiye Şeker Fabrikaları İŞKUR üzerinden farklı pozisyonlarda değerlendirilmek için toplam 7 daimi işçi alımı yapacak. Detaylar ve başvuru şartları için tıklayınız.

Denizli Büyükşehir Belediyesi 4 Bin TL Maaşla 13 Vasıfsız İşçi Alımı Yapacak

Denizli Büyükşehir Belediyesi 13 vasıfsız işçi alımı yapacak. Başvurular 13.10.2021-15.10.2021 tarihleri arasında gerçekleşecek. Başvuru yapan personellerin 12 vasıfsız personel ve 1 mezar kazım ve cenaze defin işlemleri alanında istihdam edilecek. Detaylar ve başvuru şartları için tıklayınız.

Akdeniz Üniversitesi Akademik Personel Alımı

Akdeniz Üniversitesi, 42 öğretim üyesi alımı yapacağını açıkladı. Başvurular Resmi Gazete'de yayımlandığı tarihten itibaren (15.10.2021) 15 gün sürecek (01.11.2021). Detaylar ve başvuru şartları için tıklayınız.

Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri 13 Uzman Yardımcısı ve İdari Memur Alımı

Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri 12 uzman yardımcısı ve 1 idari memur alımı yapacağını açıkladı. Başvuru yapan adaylara sözlü sınav ile değerlendirme yapılacaktır. Detaylar ve başvuru şartları için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.