Gaziantep Üniversitesi Mülakatsız Personel Alacak

Gaziantep Üniversitesi 54 sözleşmeli personel alımı yapacak. Adaylar KPSS B grubu puan sırasına göre alınacak ve herhangi bir mülakat yapılmayacak. Başvuru nasıl yapılır? Başvuru Detayları Nelerdir? Hepsi haberimizin detayında...
15 Ekim 2021 09:02 Personel İlanları
Gaziantep Üniversitesi Mülakatsız Personel Alacak

Gaziantep Üniversitesi "Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslara" göre 54 sözleşmeli personel alımı yapacaktır.

Gaziantep Üniversitesi Personel Alımları için Başvuru Şartları Nelerdir?

1) Daha önceden kurumda çalışırken kurum tarafından iş akdi fesih edilenlerle, kendi isteği ile görevinden istifa edenlerin müracaatları kabul edilmeyecektir.

2) KPSS (B) grubu sınavlardan lisans mezunları için 2020 KPSSP3, ön lisans mezunları için 2020 KPSSP93, lise mezunları için ise 2020 KPSSP94 puanı esas alınacaktır.

3) Başvuru ve işlemler sırasında gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu sonradan tespit edilenler ile başvuru sonrası istenilen belgeleri ibraz etmeyenlerin müracaatları geçersiz sayılacak, sözleşmeleri yapılmış olsa dahi iptal edilecektir.

4) Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumlundan, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak gerekmektedir.

5) Üniversite gerekli durumlarda ilanın her aşamasında iptal ve/veya değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Başvuru Sırasında İstenen Belgeler Nelerdir?

1) Başvuru formu (https://www.gantep.edu.tr),

2) 2020 KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi,

3) e-Devlet üzerinden alınacak mezun belgesi,

4) Kimlik Fotokopisi.

Başvuru Şekli Yeri ve Zamanı Nedir?

Başvurular 15.10.2021 tarihinde başlayıp, 29.11.2021 tarihinde son bulacaktır. Başvuru yapmak isteyen adaylar, başvuru evraklarını şahsen veya posta yolu ile üniversitenin Personel Dairesi Başkanlığına teslim etmeleri gerekmektedir. Posta yolu ile başvuru yapacak adaylar için; evraklar başvuru tarihinin son gününe kadar üniversiteye ulaşması gerekmektedir. Posta da yaşanan gecikmelerden başvuru yapan aday sorumludur.

Başvuru adresi: Osmangazi, Üniversite Blv., 27410 Şehitkamil/Gaziantep-Gaziantep Üniversitesi Rektörlüğü Personel Dairesi Başkanlığı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.