Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri 13 Uzman Yardımcısı ve İdari Memur Alımı

Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri 12 uzman yardımcısı ve 1 idari memur alımı yapacağını açıkladı. Başvuru şartları ve başvuru tarihi haberimizin detayında...
13 Ekim 2021 12:44 Genel İlanlar
Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri 13 Uzman Yardımcısı ve İdari Memur Alımı

Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri 12 uzman yardımcısı ve 1 idari memur alımı yapacağını açıkladı. Başvuru yapan adaylara sözlü sınav ile değerlendirme yapılacaktır. Başvurular şahsen, posta veya e-posta ([email protected]) ile yapılacak olup posta ile yapılan başvurularda yaşanacak gecikmeler için kurum sorumlu olmayacağını belirtti. Başvurular en geç 12.11.2021 tarihinde istenilen belgeler ile birlikte yapılacaktır. Sözlü sınava kabul edilecek olan adayların; listesi, sınav tarihi ve yeri 17/11/2021 Çarşamba günü genel sekreterliğin web sitesinde (www.oaib.org.tr ) duyurulacaktır.

Başvuru yaparken adaylardan, özgeçmiş, 2 adet fotoğraf, öğrenim diploması veya geçici mezuniyet belgesi, KPSS sınav sonuç belgesi, T.C. kimlik kartı veya nüfus cüzdanı fotokopisi ve iş talep formu talep edilecektir.

Uzman yardımcısı pozisyonları için; İngilizce, Almanca, İspanyolca veya Rusça 2019, 2020 veya 2021 yıllarına ait yabancı dil sınavlarından (YDS veya e-YDS) en az "70 puan" puan almaları ve 2020 veya 2021 yılında yapılan kamu personeli seçme sınavlarından herhangi birinden "istenen puan türünden asgari 70 puan almış" gerekmektedir.

Başvuru Adresi: Başvurular, Genel Sekreterliğin Evrak Kayıt Birimi'ne istenen belgeler ile birlikte şahsen, posta (Ceyhun Atuf Kansu Cad. No:120 Balgat 06520 Çankaya/ANKARA) ve e-posta ile yapılacaktır. (e-posta:[email protected] )

Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.