Karşınızda Ziraat Bankası 81 İl 400 Servis ve Memur Alımı Başvuru Ekranı!

Ziraat Bankası'nın Türkiye geneli personel alım ilanlarına göre 81 ilde 400 memur ve servis elemanı alımı için başvuru ekranı açıldı.
27 Eylül 2022 18:24 Genel İlanlar
Karşınızda Ziraat Bankası 81 İl 400 Servis ve Memur Alımı Başvuru Ekranı!

Ziraat Bankası'nın resmi kariyer sayfasında yayınlanan ilana göre 400 kota açıldı. Ziraat Bankası tarafından 81 ilde işçi ve memur alımı açılmıştır. Türkiye genelindeki başvurular için kamu alımı ilanları yapılmıştır. Kamu çalışanları ve hizmetliler kontenjanı 400 atama alacak.

Alınacak personellerden biri olarak uzman yardımcısı belirlenmiş, işlemlerin yapılacağı yer olarak İstanbul ili seçilmiştir. Adana, Ankara, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Gaziantep, İzmir, Kayseri, Konya, Samsun, Sivas, Trabzon ve Van sınavların yapılacağı bölgelerdir. Türkiye'de 300 servis elemanı aranıyor. Kullanılacak unvanlar ziraat bankasına hizmet elemanı alımı, uzman yardımcısı alımı ve müfettiş yardımcısı alımı olacaktır. Ziraat Katılım ise destek personeli ve uzman yardımcısı olarak istihdam edilecektir.

Sınav Başvuru Tarihleri

Artık sınava girmeyi planlayanların başvuruları da kabul ediliyor. 30 Eylül 2022 tarihinden itibaren adaylar sınavlara başvurabilirler. En son başvuruyu göndermek için son tarih 16 Ekim 2022'dir. Sadece online başvurular kabul edilecektir. Ziraat Bankası'na iş başvuruları 30 Eylül 2022 ile 16 Ekim 2022 tarihleri ​​arasında alınacaktır.

Sınav 5 Kasım 2022 tarihinde saat 14.00'de başlayacak ve adaylar o gün sınava tabi tutulacak. Sınav giriş belgesinin en geç 31 Ekim 2022 tarihine kadar alınması gerekmektedir.

Başvuru sahiplerinden hangi niteliklere ihtiyaç vardır?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, herhangi bir ceza sabıkası olmamak, Askerlik görevini yapmış olmak veya askerlik hizmeti ile ilişkisi olmamak, bankacılık kanununa göre bankada çalışmaktan yasaklanmamış olmak ve herhangi bir bedensel veya zihinsel engele sahip olmamak. Ek olarak Yurt içinde veya yurt dışında çalışmasını engelleyebilecek koşullara sahip olmaması gereklidir. Adayların Ziraat Bankası çalışanı olarak işe alınabilmeleri için 18 yaşından büyük olmaları gerekmektedir. Açıklamada ayrıca 30 yaşından büyük adayların kabul edilmeyeceği belirtiliyor. Başka bir deyişle, başvuru sahiplerinin 1 Ocak 1992 tarihinden sonra doğmuş olmaları gerekmektedir. Tüm roller yalnızca lisans derecesine sahip adayları dikkate alacaktır. Adayların bu kapsamda ilgili konularda en az dört yıllık eğitim almış olmaları gerekmektedir. İlgili bölümlere ulaşmak için müşteri hizmetlerini arayarak net olarak detaylara ulaşabilirsiniz. Ziraat Bankası çalışanları sınav yoluyla istihdam edileceğinden adayların sınav ücreti karşılığında sınava girmelerine izin verilecektir. Sonuç olarak adaylara KPSS şartı konmayacaktır

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.