Kamu Kurum ve Kuruluşları 1.183 Personel, Memur Alımı

6 kamu kurumu iş ilanı yayımlandı. Toplam 1.183 personel ve memur alacağını ifade etti. Başvuru adaylarının önlisans ve lisans seviyesinde olması gerekiyor.
14 Eylül 2021 09:38 Genel İlanlar
Kamu Kurum ve Kuruluşları 1.183 Personel, Memur Alımı

ADALET BAKANLIĞI

Adalet Bakanlığı tarafından yapılacak sözlü sınav başarısına göre 8 çözümleyici pozisyonunda personel alınacaktır. Son başvuru tarihi 24 Eylül. Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız.

DİYANET İŞLERİ BAKANLIĞI

Diyanet İşleri Başkanlığı KPSS puan sırası esas alınarak hizmetli pozisyonunda 40 personel alımı yapacaktır. Son başvuru tarihi 24 Eylül. Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız.

MERKEZ BANKASI

Merkez Bankası Ankara ve İstanbul'da uzman yardımcısı pozisyonunda 40 personel alımı yapacaktır. Son başvuru tarihi 04 Ekim. Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız.

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI

Gençlik ve Spor Bakanlığı KPSS den 60 puan şartını sağlayan 1000 (bin) antrenör vasfında personel alımı yapacaktır. Son başvuru tarihi 27 Eylül. Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız.

JANDARMA VE SAHİL GÜVENLİK

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi, Güvenlik Bilimleri Fakülte Dekanlığı, Öğretim Üyesi ve Elemanı 15 akademik personel alımı yapacaktır. Son başvuru tarihi 8 Ekim. Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız.

ANKARA-ÇANKAYA BELEDİYESİ

Çankaya Belediye Başkanlığı 80 zabıta memuru pozisyonunda personel alımı yapacağını ilan etti. Ortaöğretim, önlisans ve lisans mezunu kadın ve erkek adaylar başvuru yapabilecek. Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.