Çankaya Belediyesi En Düşük 5.410₺ Maaşla 80 Zabıta Alımı Yapacaktır

Çankaya Belediye Başkanlığı zabıta memuru pozisyonunda personel alımı yapacağını ilan etti. Ortaöğretim, önlisans ve lisans mezunu kadın ve erkek adaylar başvuru yapabilecek.

Çankaya Belediyesi En Düşük 5.410₺ Maaşla 80 Zabıta Alımı Yapacaktır
Yayınlanma Tarihi : 08 Eylül 2021 11:13

Ankara İli Çankaya Belediyesi tarafından zabıta alımı yapılacağı yayınlanmıştır. Başvuru kılavuzu Çankaya Belediyesi web sitesinde yayınlandı. 55 erkek ve 25 kadın olmak üzere toplam 80 kişi alınacaktır. Başvuru için KPSS den en az 70 puan almak yeterli. Başvuru kılavuzu için tıklayınız...

Başvuru Şekli ve Yeri


Başvurular 13.09.2021 tarihinden 17.09.2021 tarihine kadar Çankaya Belediye Başkanlığı Zabıta Memurluğu binasında alınacaktır. Başvurular şahsen yapılacak olup, başvuru esnasında boy ve kilo ölçümü yapılacaktır. Kadın adaylar da 1.60 metre, erkekler de 1.67 metre boyunda 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında 10 kg.’dan fazla fark olmamak şartı aranıyor. Sınava girmek isteyen adaylar, http://www.cankaya.bel.tr/ adresi üzerinden elektronik ortamda dolduracakları başvuru formlarının çıktısını alıp imzalayarak başvuru da bulunacakladır. Başvuru formu için tıklayınız.


Sınav Yeri ve Zamanı


Sınav, 04-15 Ekim 2021 tarihleri arasında hafta içi mesai saatleri içerisinde yapılacaktır. Sınava girmeye hak kazanan adaylar, Çankaya Belediyesi Başkanlığı Zabıta Müdürlüğü hizmet binasında sınava alınacaktır. Sınava girmeye hak kazanan adaylar sınav süresinde, sınav yerinde bulunmamaları halinde haklarını kaybedeceklerdir.