3 Devlet Üniversitesi Daimi ve Geçici 56 Personel Alımı

Pamukkale Üniversitesi, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi ve Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi kadın ve erkek farklı pozisyonlarda 56 personel alımı yapacak. Detaylar Haberimizde...
14 Eylül 2021 13:23 Genel İlanlar
3 Devlet Üniversitesi Daimi ve Geçici 56 Personel Alımı

Pamukkale Üniversitesi, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi ve Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi; güvenlik görevlisi, temizlik görevlisi ve bakım onarım hizmetleri alanında kadın erkek 56 personel alımı yapacaktır.

Pamukkale Üniversitesi

Pamukkale Üniversitesi, 2'si kadın 10'u erkek olmak üzere toplum 12 personeli Koruma ve Güvenlik Hizmetleri bölümünde istihdam etmek üzere daimi işçi alımı yapacaktır. İlan şartlarını taşıyan adaylar, başvurularını esube.iskur.gov.tr internet adresinden "İş Arayan" linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilecekler. Başvuru yapacak adayların en az ön lisans mezunu en fazla ise lisans mezunu olması gerekecek. Son başvuru tarihi 17 Eylül. Detaylı bilgi ve başvurular için tıklayınız.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere güvenlik görevlisi, temizlik görevlisi ve bakım onarım hizmetleri alanında daimi kadın erkek fark etmeksizin 30 (otuz) personel alımı yapacağını resmi gazete duyurdu. Son başvuru tarihi 11 Eylül 2021. Detaylı bilgi ve başvurular için tıklayınız.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi birimlerinde çalışmak üzere yılda 90 (doksan) günü geçmemek şartıyla geçici 14 (on dört) erkek personel alımı yapacaktır. Son başvuru tarihi 17 Eylül 2021. Detaylı bilgi ve başvurular için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.