RTE Üniversitesi 14 Erkek Geçici Temizlik Personel Alımı Yapacaktır

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi birimlerinde çalışmak üzere yılda 90 (doksan) günü geçmemek şartıyla geçici 14 (on dört) erkek personel alımı yapacaktır. Son başvuru tarihi 17 Eylül 2021
08 Eylül 2021 12:55 Genel İlanlar
RTE Üniversitesi 14 Erkek Geçici Temizlik Personel Alımı Yapacaktır

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi 2 dönem çalıştırılmak üzere en az ilköğretim mezunu 14 işçi alımı yapacaktır. Başvuru şartlarına uyan erkek adayların, 16/09/2021 ile 17/09/2021 tarihleri arasında İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığından alacakları Geçici İşçi Alımı Başvuru Formunu doldurması ve 1 adet vesikalık fotoğraf ile beraber elden teslim etmeleri gerekmektedir.

Genel Şartlar ve Açıklamalar

İlana sadece erkek adaylar başvuracak olup kadın adayların başvuruları reddedilecektir. Başvuruda bulunan adayların en az ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Başvurular şahsen kabul edilecek olup posta ve kurye yolu ile başvurular kabul edilmeyecektir. Alınan işçiler üniversitesi bünyesin de temizlik ve güvenlik görevlisi alanında istihdam edilecektir. İlan şartlarına uyan ve müracaatları kabul edilen adayların tamamı üzerinden 22 Eylül 2021 Çarşamba günü saat 10:00’da Üniversite Fener Mahallesi Zihni Derin Yerleşkesi ihale salonunda mülakat yapılacaktır. Konu ile ilgili bütün duyurular www.erdogan.edu.tr adresinde yayınlanacaktır. Ayrıntılar için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.