Pamukkale Üniversitesi Sürekli İşçi Alımı Yapacak

Pamukkale Üniversitesi 12 işçi alımı yapacak. Son başvuru tarihi: 17.09.2021

Pamukkale Üniversitesi Sürekli İşçi Alımı Yapacak
Yayınlanma Tarihi : 13 Eylül 2021 10:03

Pamukkale Üniversitesi, 2'si kadın 10'u erkek olmak üzere toplum 12 personeli Koruma ve Güvenlik Hizmetleri bölümünde istihdam etmek üzere daimi işçi alımı yapacaktır. İlan şartlarını taşıyan adaylar, başvurularını esube.iskur.gov.tr internet adresinden "İş Arayan" linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilecekler. Başvuru yapacak adayların en az önlisans mezunu en fazla ise lisans mezunu olması gerekecek.

Adaylar ilk olarak kura işlemine göre seçilip daha sonra sözlü sınava tabii tutulacaklar. Kura işlemi noter huzurunda 28/09/2021 tarihinde saat 10:00 da Pamukkale Üniversitesi Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Toplantı Salonunda yapılacaktır. Kura çekimine başvuru sahipleri alınmayacak olup, kura çekimi web sitesinden adresinden canlı olarak yayımlanacaktır.

pamukkkale.png

Sözlü sınav sonucu asıl olarak belirlenen adaylardan istenen belgeler, başvuru zamanı ve diğer bilgilendirmeler üniversitenin web sayfasında ilan edilecek olup, adaylara ayrıca yazılı vb. tebligat yapılmayacaktır.