Gebze Teknik Üniversitesi Akademik Personel Alımı

Gebze Teknik Üniversitesi profesör, doçent ve doktor öğretim kadrosunda toplam da 6 akademik personel alımı yapacak. Son başvuru tarihi 1 Kasım 2021
14 Ekim 2021 16:09 Akademik İlanlar
Gebze Teknik Üniversitesi Akademik Personel Alımı

Gebze Teknik Üniversitesi profesör, doçent ve doktor öğretim kadrosunda toplam da 6 akademik personel alımı yapacak. Başvurular 14.10.2021-1.11.2021 tarihleri arasında alınacaktır. Adaylar başvuruda sırasında istenen belgeleri şahsen veya posta yolu ile ileteceklerdir. Posta yolu ile yaşanacak olan gecikmenin mağduriyeti başvuru yapan adaya aittir.

Başvuruda İstenecek Belgeler Nelerdir?

Başvuru dilekçesi (üniversitemiz web ana sayfasında link verilmek suretiyle yayımlanacaktır.), nüfus cüzdan fotokopisi ve 6 (altı) adet fotoğraf (doktor öğretim üyesi başvuruları için 1 (bir) adet fotoğraf), YÖK formatında özgeçmiş ve eserler listesi, lisans ve lisansüstü diplomaları ile yurt dışından alınmış diplomalar için YÖK denklik belgeleri, profesör ve doçent kadrolarına başvurular için doçentlik belgesi, yabancı dil belgesi, AYDEK başvuru sonucu istenilmektedir.

Profesör ve doçent kadrosuna başvuracak adayların; başvuruda istenilen belgelerden oluşan 1 takım basılı dosyayla birlikte yine istenilen belgelerin de içinde yer alacağı, bilimsel eserlerden oluşan (makale, tez, kitap vs.) 1 adet USB Bellek, CD veya DVD' yi (toplam: 1 takım basılı başvuru evrakları + 1 adet USB Bellek, CD veya DVD) dilekçe ekinde üniversitenin Personel Dairesi Başkanlığına şahsen teslim etmeleri ya da kargo/posta ile iletmeleri gerekmektedir

Doktor öğretim üyesi kadrosuna başvuracak adayların; başvuruda istenilen belgelerden oluşan 1 takım basılı dosyayla birlikte yine istenilen belgelerin de içinde yer alacağı, bilimsel eserlerden oluşan (makale, tez, kitap vs.) 1 adet USB Bellek, CD veya DVD' yi (toplam: 1 takım basılı başvuru evrakları + 1 adet USB Bellek, CD veya DVD) dilekçe ekinde üniversitenin ilgili Fakülte Dekanlığı ve Enstitü Müdürlüğü'ne şahsen teslim etmeleri ya da kargo/posta ile iletmeleri gerekmektedir.

Adaylar için İhtiyaç duyulması halinde; adayları ilgilendiren başvuru ve atama süreci ile ilgili tüm bilgilendirmeler üniversitenin web sayfasından (https://www.gtu.edu.tr) yapılacak olup, ayrıca yazılı bildirim yapılmayacaktır.

Başvuru adresi: Gebze Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Çayırova Kampüsü 41400 Gebze/KOCAELİ

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.