Gazi Üniversitesi 60 Öğretim Üyesi Alımı Yapacak

Gazi Üniversitesi; Diş Hekimliği Fakültesi, Gazi Eğitim Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Spor Bilimleri Fakültesi, Uygulamalı Birimler Fakültesi ve Tıp Fakültesine toplam 60 öğretim üyesi alımı yapacak. Son başvuru tarihi 21 Ekim 2021
08 Ekim 2021 16:11 Akademik İlanlar
Gazi Üniversitesi 60 Öğretim Üyesi Alımı Yapacak

Gazi Üniversitesi; Diş Hekimliği Fakültesi, Gazi Eğitim Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Spor Bilimleri Fakültesi, Uygulamalı Birimler Fakültesi ve Tıp Fakültesine doçent, profesör ve doktor öğretim üyesi unvanında toplam 60 öğretim üyesi alımı yapacak.

Başvuru Şartları Nelerdir?

1) Eksik belge ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

2) Doçent kadrosuna Profesörler, Doktor Öğretim Üyesi Kadrolarına Profesör ve kadro unvanı Doçent olanlar müracaat edemez.

3) Üniversitemiz Akademik Yükseltilme ve Atanma Kriterleri Yönergesine uygun olmayan başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuruda İstenilen Belgeler ve Başvuru Tarihi Nedir?

Başvuru yapacak adaylardan; başvuru dilekçesi (başvuru dilekçesine ulaşmak için tıklayınız.), özgeçmiş ve yayın listesi, lisans, yüksek lisans, doktora belgesi, fotoğraf, nüfus cüzdanı sureti, hizmet belgesi, doçentlik belgesi, akademik yükseltilme ve atanma kriterleri yönergesine uygunluk beyan formu (başvuru dilekçesine ulaşmak için tıklayınız.), akademik yükseltilme ve atanma kriterleri dosyası, bilimsel çalışma ve yayın dosyası istenecektir. Başvuruda istenilen bütün belgeler, https://personelilan.gazi.edu.tr adresi üzerinden online olarak yüklenecektir. Şahsen ve posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvurular 7 Ekim 2021-21 Ekim 2021 tarihleri arasında alınacaktır.

Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.