Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi 15 Öğretim Üyesi Alımı

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi öğretim üyesi alım ilanı, son başvuru tarihi 10 ağustos 2021, Fizik-kimya alanında doçent unvanı almış olmak. Liyotropik nematik fazlar üzerine lazer konoskopisi ve X-ışını saçılması konularında çalışmalar yapmış Öğretim Üyesi alımları yapılacak.
28 Temmuz 2021 13:55 Akademik İlanlar
Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi 15 Öğretim Üyesi Alımı

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörlüğünden:

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi bünyesinde çalıştımak üzere öğretimüyesi alımı gerçekleştirecektir. ilan detayları verilen koşullara uygun adayların evrakları eksiksiz olarak başvurmaları gerekmektedir.

Başvuru Başlangıç Tarihi: 27.07.2021

Son Başvuru Tarihi : 10.08.2021

ÖĞRETİM ÜYESİ ALIM İLANI

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği'nin ilgili maddeleri ile Üniversitemiz Akademik Yükseltilme ve Atanma Yönergesi hükümleri uyarınca, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesinde belirtilen şartları sağlamış olmak koşuluyla öğretim üyesi alınacaktır. Başvuru süresi ilanın yayım tarihinden itibaren on beş (15) gündür. Başvurular şahsen veya posta ile yapılacak olup, süresi içinde yapılmayan başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. Posta ile yapılacak başvuruların son başvuru tarihine kadar başvuru yapılacak birime ulaşması gerekmektedir. Postadaki gecikmelerden Üniversitemiz sorumlu değildir. Yurtdışından alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir. e-Devlet üzerinden alınan kare kodlu belgeler başvurularda kabul edilecektir. Pandemi sürecinde İdare uygun gördüğü takdirde ilanın her aşamasını değiştirebilir veya iptal edebilir.

Not: 2547 sayılı Kanun'un Ek 38. maddesi uyarınca belirlenen %20'lik kota kapsamında başvuru yapılabilecek Dr. Öğr. Üyesi kadrosu bulunmamaktadır.

* Profesör ve Doçent kadroları için aşağıda istenilen evraklarla birlikte Personel Daire Başkanlığına Doktor Öğretim Üyesi kadroları için ise ilgili birime müracaat edilecektir.

1- Başvuru Dilekçesi (Profesör kadrolarına başvuracak adaylar dilekçesinde başlıca araştırma eserini de belirtecek).

2- Nüfus cüzdanı fotokopisi.

3- 1 (bir) adet fotoğraf.

4- Öğrenim belgeleri (lisans, yüksek lisans, doktora ve doçentlik belgesi).

5- Özgeçmiş ve eserler listesi.

6- Üniversitemiz Akademik Yükseltilme ve Atanma Yönergesine göre hazırlanmış puan tablosu.

7- Yabancı dil belgesi.

8- Bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 1 (bir) adet dosya ve bu dosyadaki belgeleri içeren PDF formatında hazırlanmış olan Profesör kadroları için 6 (altı) adet, Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi kadroları için ise 4 (dört) adet CD veya taşınabilir bellek.

Başvuru Başlangıç Tarihi: 27.07.2021

Son Başvuru Tarihi : 10.08.2021

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.