Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nden KPSS şartsız ilköğretim mezunu personel alımı!

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi personel alımı yapıyor. Türkiye İş Kurumu üzerinden resmen duyuruldu... Belediyeden gelen açıklamaya göre dokuz farklı kadroda çok sayıda kişinin işe kabul edileceği belirtildi. Ayrıca KPSS şartı olmayacağı da eklendi.
23 Kasım 2022 14:00 İşkur İlanları
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nden KPSS şartsız ilköğretim mezunu personel alımı!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) duyurdu... Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi en az ilkokul mezunu vatandaşlar için personel alımı gerçekleştiriyor.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi personel alımı ilanı yayımlandı. İŞKUR üzerinde yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı meslek gruplarında personel alımı yapacağını belirtti. Bu yönde başvuru için adaylardan aranan şartlar ve kontenjan bilgisini sizlerle paylaşıyoruz.

personel-4.jpg

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılacak?

  • 8 İlaçlama Personeli,
  • 15 Hayvan Bakıcısı,
  • 1 Acil Tıp Teknisyeni,
  • 1 Temizlik Personeli,
  • 3 Şoför,
  • 3 Veteriner Hekim,
  • 4 Veteriner Hekim Yardımcısı,
  • 3 Kalorifer Ateşleyicisi,
  • 4 İnsan Kaynakları ve Bordro Tahakkuk Personeli,

Başvuru İçin Adaylardan Hangi Şartlar Aranacak?

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi personel alımı için adaylardan " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Emekliliğe hak kazanmamış olmak, En az İlköğretim mezunu olmak, Vardiyalı olarak çalışabilecek olmak, Alım yapılacak meslekle alakalı bilgiye sahip olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak" gibi şartlar aranacaktır.

personel-6.jpg

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Büyükşehir Belediyesi personel alımında başvrular ilanın yayım tarihi olan 22 Kasım 2022 tarihi ile başlamış olup en geç 2 gün içerisinde 25 Kasım 2022 tarihine kadar başvuruların yapılmış olması gerekmektedir. Başvurular sadece CV, Diploma ve mesleki belge ile birlikte başvuru yapılması gereklidir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.