Tokat Hasanşeyh Belediyesi KPSS şartsız beden işçisi alımı başladı

Tokat Hasanşeyh Belediye Başkanlığı işçi alımı ilanı yayımlandı. İŞKUR üzerinden yayımlanan ilana göre en az ilkokul mezunu olan adaylar KPSS şartsız başvuruda bulunabilecek. Yüksek maaş imkanıyla beden işçisi alınacak.
26 Kasım 2022 10:00 İşkur İlanları
Tokat Hasanşeyh Belediyesi KPSS şartsız beden işçisi alımı başladı

Tokat Hasanşeyh Belediye beden işçisi alımı yapıyor. Belediyeden gelen açıklamaya göre KPSS şartı aranmaksızın başvurular Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden gerçekleştirlecek.

Hasanşeyh Belediyesi, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya beden işçisi alımı yapacağını duyurdu. Yayınlanan kamu personeli alımı ilanına göre başvurular bugün başlamıştır. Tüm detayları sizler için haber içeriğimizde verdik...

Belediye Personel Alımı Genel Başvuru Şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığa sahip olmayan adaylar yayınlanan ilana başvuru yapamazlar.
Belediye işçi adaylarının başvurularının kabul edilmesi için; kamusal haklarından mahrum olmaması gerekmektedir.

2022/07/29/personel.jpg

Devlet güvenliğini tehdit edecek suç işlememiş veya suça karışmamış olmak gereklidir.

Herhangi bir SGK tarafından aylık almıyor olması gereklidir.

Başvuru yapacak olan adayların en az ilkokul (ilköğretim) mezunu olması gerekmektedir. En fazla lise olan adaylar başvuru yapabilirler. Lisans mezunu adaylar yayınlanan kılavuza göre başvuru yapamazlar.

Belediye tarafından yayınlanan kamu işçi alımı ilanına göre kadın ve erkek personel adayları başvuru yapabilir.

Hasanşeyh Belediyesi tarafından yapılacak olan personel alımı ilanına göre; 18 yaşından küçük adaylar başvuru yapamaz. İlan da üst yaş sınırı belirtilmemiştir. Yaş sınırı olmaksızın diğer başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvuru yapabilirler.

İnşaat Belediye kamu işçi alımı ilanına göre; başvuru şartları arasında deneyim bilgisi istenmemektedir.
Yayınlanan bu ilana kişisel engelli olan kamu personeli adayları başvuru yapabileceklerdir.

İşe alınacak olan personel Tokat ilinde çalışacaktır.

2022/11/06/personel-2.jpg

Personel Alımı Kura Duyurusu!

Hasanşeyh Belediyesi, tarafından işe alınacak olan personel adayların da kpss puan şartı istenmemektedir. KPSS’siz kamu personeli alımı yapacak olan kamu dairesi sözlü mülakat ve yazılı mülakat yapmayacaktır. Başvuru kılavuzuna göre personel alımları kura işlemi ile yapılacaktır. Başvuru tarihi bitimin de 5 Aralık 2022 tarihinde Reşadiye Belediye hizmet binasın da gün boyu (09.00 18.00 saatleri arasında) kura yöntemi ile işe alınacak personel belirlenecektir.

Belediye Kamu İşçi Alımı Başvuru Tarihi Ne Zaman? Başvurular Nasıl Yapılacak?

Kamu kurumu bünyesin de yayınlanan ilana başvuru yapacak olan adaylar için başvurular bugün (25 Kasım 2022) tarihinde alınmaya başlamıştır. Başvuru yapacak kamu işçi adayları ise başvurularını 29 Kasım 2022 tarihine kadar tamamlamış olmaları gerekmektedir. İlan, İŞKUR işçi alımı bünyesin de kamuoyu ile paylaşılmış olup, başvurular İŞKUR üzerinden elektronik olarak alınacaktır. Elektronik yolla yapılmayan veya ALO170 İŞKUR hattından yapılmayan başvurular kamu dairesi tarafından kabul kabul edilmeyecektir. Başvuru için iş ilan numarası: 00007179251

Tıkla-Başvur!

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.