İBB, KPSS şartsız psikolog alımı yapıyor! Başvurular açıldı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan İSPER İstanbul Personel Yönetim A.Ş. psikolog alımı yapıyor. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden başvurular açıldı. Yüksek maaş imkanıyla istihdam sağlanıyor.
28 Kasım 2022 12:00 İşkur İlanları
İBB, KPSS şartsız psikolog alımı yapıyor! Başvurular açıldı

İBB personel alımları başladı. İŞKUR üzerinden yayımlanan ilana göre dolgun maaş garantisiyle psikolog alımları başladı. KPSS şartsız ilanda son başvuru tarihi belli oldu...

İstanbul Büyükşehir Belediye tarafından İŞKUR resmi internet adresi üzerinden yayınlanan ilana göre bünyesin de ki eksiklikleri gidermek için kadrolu psikolog alımı yapılacağı kamuoyu ile paylaşıldı. İşe alınacak olan psikolog İstanbul büyükşehir Belediyesine bağlı İSPER bünyesin de istihdam edileceği açıklandı. KPSS’siz kamu personeli alımına dair tüm bilgiler haberimiz de yerini aldı.

personel-10.jpg

Psikolog Alımı Başvuru Şartları

Psikoloji alanından mezun olmak gereklidir. Tercihen Psikoloji alanın da yüksek lisans yapmış olması gerekmektedir.

Başvuru yapacak olan adayların Psikoloji alanın da tercihen en az 2 yıl deneyimli olması gerekmektedir.
İlana göre deneyim şartı istenmemektedir. Fakat başvuru yapan adaylara göre yeni mezun adaylara iş fırsatı kamu dairesi tarafından tanınacaktır.

Tercihen yabancı dil olarak İngilizce istenmektedir.

MS Office programlarını etkin olarak kullanabilmek gereklidir.

İşe alınacak olan personelin gerektiği durum da şehir içi seyahat engelinin bulunmaması gerekmektedir.

Saha da aktif olarak çalışabilmek özelliğine sahip olunması gerekmektedir.

KPSS puan şartı bu ilan için aranmamaktadır.

Kamu Personel Alımı Mülakat Var Mı?

İstanbul Büyükşehir belediyesi tarafından yayınlanan başvuru kılavuzuna göre işealınacak personellerin başvuru süreci tamamlandıktan sonra işe alınacak personel kamu dairesi tarafından ilgili adaylara mülakat yapılacaktır. Mülakat yer zamanı başvuru şartlarını sağlayan adaylara kamu kurumu tarafından mesaj veya mail yoluyla haber edilecektir. Doğru bilgileri almak için başvuru sırasın da telefon numaranızı ve mail adresini doğru olarak verilmesi gerekmektedir.

personel-6.jpg

İBB Başvuru Sürecine Dair Bilgiler

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSPER tarafından yayınlanan ilana başvuru yapacak olan psikolog adayları başvurularını 29 Kasım 2022 ve 5 Aralık 2022 tarihleri arasında alınacaktır. Adaylar başvurularını İstanbul Kariyer web sitesi üzerinden yapacaklardır. Başvurular sadece elektronik olatak alınacaktır. Başvuru sırasın da istenen bilgilerin doğru verilmesi gerekmektedir. Eksik başvuru bilgilerinden başvuru yapan adaylar sorumludur. Başvuru sırasında belge istenmemektedir, başvurunun onaylanması halinde işe başlayacak olan adaydan belgeler kamu kurumu tarafından istenecektir.

Psikolog Maaşları Ne Kadardır?

2022 yılın da ortalama psikolog maaşları 9.240 TL olarak bilinmektedir. İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından işe alınacak psikolog için resmi bir maaş açıklaması yapılmamaktadır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.