Süleyman Demirel Üniversitesi'ne 35 işçi alımı! Başvurular açıldı

Süleyman Demirel Üniversitesi işçi alımı ilanı ile karşımıza çıktı. Türkiye İş Kurumu İŞKUR üzerinden açılan ilanda başvurular bugün itibarıyla başladı. Başvuru şartları ve süreçle ilgili tüm merak edilen detayları sizler için bir araya getirdik.
28 Eylül 2022 10:00 İşkur İlanları
Süleyman Demirel Üniversitesi'ne 35 işçi alımı! Başvurular açıldı

Süleyman Demirel Üniversitesi, İŞKUR üzerinden verdiği ilanda 35 işçi alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Başvuru şartları açıklandı. İşte detaylar...

Süleyman Demirel Üniversitesi kurumu tarafından yapılan yeni bir personel istihdamıyla beraber 25 personel 4 farklı pozisyonlar alımlar yaparak İŞKUR üzerinden adaylara duyurulur. Süleyman Demirel Üniversitesi kurumu tarafından başvuru ekranlarını İŞKUR’da yayımlayarak adayların ön müracaatta bulunabileceğini belirtti.

Kurum tarafından adaylardan istenilen meslek nitelikleri karşılayan herkes ön müracaatta bulunabileceğini duyurdu. Aday seçimlerinde noter kurasında kura çekilerek adaylar seçilecektir. Kura sonrası çıkan adaylar belirtilen nitelikleri taşıdıkları durumda Kamu işçi statüsüne geçiş yaparak görevine başlatılacaktır. Kurada ismi çıkan adayların belirlenen nitelikte olmadığı fark edildiği takdirde adaylığı sonlandırılacaktır.

sdu2.jpg

35 İşçi Personel Alımı Şartlarında Neler Bekliyor?

Kamu kurumda çalışmak isteyen adayların herkesin kafasında bulunan sorulara yanıtlarını vereceğiz. Adaylar tarafından belirtilen sorular; Kamu kurum işçi personel tarih süreçleri ne aralıkta gerçekleşecek? Kuraya kaç kişi tabi tutulacak? Kuralar nerde Çekilecek? Pozisyonlar neler olacak ve hangi İl-ilçelerde çalıştırılacak? Kamu statüsünde mi görünecek çalışan Kamu birimindeki işçi personeli?

Devlet Kurumunda 35 Kamu personel Alımları Hakkında Genel Açıklamalar

35 Personel ve 4 farklı pozisyonlarda çalıştırılmak üzere yeni yapılacak istihdam başvuru ekranları gerçekleştirildi. Başvuru ekranları açılarak boşta kalan kişileri personel olarak çalışmalarına bir değerlendirme durumunu olarak belirterek işsiz kalan kişilere kamu kurumunda çalıştırılmak üzere yeni alım çağrılarında bulundu. Kurum bünyesin en az koşullar belirterek herkesin başvuruda bulana bileceğinde olarak belirtildi.

sdu3.jpg

Alınacak Branş Türü

Bulaşıkçı, Beden İşçisi, Traktör Şoförü.

Başvuru Alım İlan Numaraları ve başvuru müracaat şekli-tarih süreci Steward (Bulaşıkçı): 0000705 Beden İşçisi: 00007056730- 00007056705- 00007056661- 0007056471 Traktör Şoförü: 00007056625 Adaylara sunulan ilan numaralarıyla beraber İŞKUR üzerinden kullanıcı girişlerini gerçekleştirerek ön müracaatlardan başvuruda bulunabilecektir. Isparta başvuru tarih aralığı 26 Eylül 2022 ile 30 Ekim 2022 tarih aralığına kadar müracaatlar alınacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.