İzmir'de İŞKUR Üzerinde İş İlanları. İzmir'de İş İlanları

İzmir İnovasyon ve Teknoloji A.Ş. 2 kişi ve İzmir İZELMAN 7 kişi olmak üzere İZMİR ilinde kamuya toplam 9 kişi alım yapılacaktır. İzmir'de iş ilanları başvuruları nereye yapılacak.
03 Aralık 2021 08:12 İşkur İlanları
İzmir'de İŞKUR Üzerinde İş İlanları. İzmir'de İş İlanları

İzmir İnovasyon ve Teknoloji A.Ş. 2 kişi ve İzmir İZELMAN 8 kişi üzere İŞKUR üzerinde kamuya personel alımı için ilana çıktılar.

İzmir İZELMAN İŞKUR üzerinden personel alımı

5 Büro personeli alımı: İŞKUR üzerinden verilen ilana göre İzmir İZELMAN 5 büro personel açığı için 5 büro personeli alımı yapacak. Başvuru şartları: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. Kamu haklarından mahrum olmamak. Yapılacak arşiv ve güvenlik soruşturmasında olumlu sonuçlanmak. Erkek adaylar için askerlik ilişiğinin olmaması. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak. Affa uğratılmış olsa bile devlet düzenini bozacak suçlar işlememmiş olmak. İşe alınacak olan adaylar tam zamanlı çalışma saatlerine uygunluk göstermesi gerekmektedir.

Büro Personeli Başvuruları: Başvuru yapmak isteyen adaylar, başvurularını 06.12.2021-08.12.2021 tarihleri arasında 08:00-18:00 tarihleri arasında bir sayfalık fotoğraflı özgeçmişi mail olarak göndermeleri gerekmektedir. Başvurula sadece mail olarak kabul edilecek olup; şahsen, posta e-posta vb. yollarlar yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuru mail adresi: [email protected]

1 Büro personeli alımı: İŞKUR üzerinden verilen ilana göre İzmir İZELMAN 1 büro personel açığı için 1 büro personeli alımı yapacak. Başvuru şartları: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. Kamu haklarından mahrum olmamak. Yapılacak arşiv ve güvenlik soruşturmasında olumlu sonuçlanmak. Erkek adaylar için askerlik ilişiğinin olmaması. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak. Affa uğratılmış olsa bile devlet düzenini bozacak suçlar işlememmiş olmak. İşe alınacak olan adaylar tam zamanlı çalışma saatlerine uygunluk göstermesi gerekmektedir. En az bir yıllık deneyim sahibi olmak.

Büro Personeli Başvuruları: Başvuru yapmak isteyen adaylar, başvurularını 07.12.2021-09.12.2021 tarihleri arasında 08:00-18:00 tarihleri arasında bir sayfalık fotoğraflı özgeçmişi mail olarak göndermeleri gerekmektedir. Başvurula sadece mail olarak kabul edilecek olup; şahsen, posta e-posta vb. yollarlar yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuru mail adresi: [email protected]

1 İnşaat Mühendisi alımı: İŞKUR üzerinden verilen ilana göre İzmir İZELMAN 1 inşaat mühendisi açığı için 1 inşaat mühendisi alımı yapacak. Başvuru şartları: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. Kamu haklarından mahrum olmamak. Yapılacak arşiv ve güvenlik soruşturmasında olumlu sonuçlanmak. Erkek adaylar için askerlik ilişiğinin olmaması. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak. Affa uğratılmış olsa bile devlet düzenini bozacak suçlar işlememmiş olmak. İşe alınacak olan adaylar tam zamanlı çalışma saatlerine uygunluk göstermesi gerekmektedir.

İnşaat Mühendisi Başvuruları: Başvuru yapmak isteyen adaylar, başvurularını 07.12.2021-09.12.2021 tarihleri arasında 08:00-18:00 tarihleri arasında bir sayfalık fotoğraflı özgeçmişi mail olarak göndermeleri gerekmektedir. Başvurula sadece mail olarak kabul edilecek olup; şahsen, posta e-posta vb. yollarlar yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuru mail adresi: [email protected]

İzmir İnovasyon ve Teknoloji A.Ş. İŞKUR üzerinden personel alımı

İŞKUR üzerinden verilen ilana göre İzmir İnovasyon ve Teknoloji A.Ş. 2 grafiker açığı için 2 grafiker alımı yapacak. Başvuru şartları: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. Kamu haklarından mahrum olmamak. Yapılacak arşiv ve güvenlik soruşturmasında olumlu sonuçlanmak. Erkek adaylar için askerlik ilişiğinin olmaması. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak. Affa uğratılmış olsa bile devlet düzenini bozacak suçlar işlememmiş olmak. İşe alınacak olan adaylar tam zamanlı çalışma saatlerine uygunluk göstermesi gerekmektedir. En az 2 yıllık iş tecrübesi olan. Autodesk Fusion konusunda bilgili. Adobe İllustrator, Photoshop, İndesign, Premier ve Office programlarına hakim. Grafik tasarım, İllustrasyon ürün yerleştirme konusunda deneyimli. Teknik dökumanları takip edebilecek ve araştırma yapabilecek düzeyde İngilizce bilmek.

Grafiker Başvuruları: Başvuru yapmak isteyen adaylar, başvurularını 04.12.2021-06.12.2021 tarihleri arasında 08:00-18:00 tarihleri arasında bir sayfalık fotoğraflı özgeçmişi mail olarak göndermeleri gerekmektedir. Başvurula sadece mail olarak kabul edilecek olup; şahsen, posta e-posta vb. yollarlar yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuru mail adresi: [email protected]

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.