İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne KPSS şartsız personel alımı!

İzmir Büyükşehir Belediyesi İZFAŞ Genel Müdürlüğü bünyesinde çalışmak üzere toplamda 18 geçici işçi alımı başladı. Öğrenciler ve mezunların başvuruda bulunabileceği ilanın detayları belli oldu.
11 Eylül 2022 20:00 İşkur İlanları
İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne KPSS şartsız personel alımı!

İzmir Büyükşehir Belediyesi iş arayan vatandaşları mutlu edecek bir haber ile karşımıza çıktı! İBB'den gelen açıklamaya göre İZFAZ Genel Müdürlüğü için çok sayıda istihdam sağlanacak. Adaylar KPSS şartı aranmaksızın değerlendirilme sürecine alınacak. Alımlarda üniversite mezunlarının yanı sıra halihazırda üniversitede eğitimine devam eden öğrenciler de çalışma fırsatı yakalayabilecek. İlanla ilgili merak edilen tüm ayrıntıları sizler için bir araya getirdik. İşte detaylar...

İzmir Büyükşehir Belediyesi personel alımı başvuru şartları

İZFAŞ - İzmir Fuarcılık Hiz. Kültür ve Sanat İşleri TİC. A.Ş. tarafından verilen personel alımı ilanına göre toplamda 18 geçici işçi istihdam edilecek. Adaylardan herhangi bir deneyim süresi şartı aranmazken, açılan pozisyonlar ise danışma, akreditasyon personeli ve büro işçisi unvanları olacak. İŞKUR üzerinden yayımlanan ilana göre İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından belirlenen genel başvuru şartları ise şu şekilde sıralanıyor:

izmir-is-2.jpg

  1. Adayların özellikle T.C vatandaşı olması,
  2. Alımlarda en az üniversite öğrencisi ve ya mezunu olması,
  3. Bilgisayar bilgisi olması,
  4. En az orta derecede İngilizce bilgisi olması,
  5. Esnek çalışma saatleri uygun olması gerekir,
  6. Her türlü suçlardan dolayı hüküm giymemiş olması,
  7. Adayların en az 1 sayfalık fotoğraflı öz geçmişi olması,
  8. Arşiv araştırma sonucunu olumlu olarak yansıması,
  9. İyi derecede MS Office veya internet uygulamalarını kullanabilmesi gerekir,
  10. Görevini devamlı olarak yapmasına engel olacak her hangi sağlık sorunun olmaması.

08:30 - 18:30 arası çalışma saatleri bulunan İzmir Büyükşehir Belediyesi İZFAŞ Genel Müdürlüğü geçici işçi alımı ilanı için adaylar, 5 gün boyunca istihdam edilecek. Başvuru sırasında 1 sayfalık fotoğraflı bir özgeçmiş (CV) hazırlanması talep edilecek. Öte taraftan başvuru yapan adaylar arasından, sadece uygun görülen adaylara, başvuru bitim tarihinden itibaren bir hafta içinde çağrı yapılacak. Bu çağrıyla birlikte adaylar görüşme/mülakat değerlendirilmesine tabi tutulacak.

izmir-is-3.jpg

İzmir Büyükşehir Belediyesi personel alımı başvuru tarihleri

Toplamda 18 kişinin istihdam edileceği İzmir Büyükşehir Belediyesi İZFAŞ Genel Müdürlüğü geçici işçi alımı ilanı için başvuruda bulunmak isteyen adaylar, 13 Eylül tarihinden itibaren başvurularını online olarak gerçekleştirme imkanı bulabilecek. Başvuruların 19 Eylül'e kadar devam edeceği belirtildi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.