İstanbul Şehir Hatları 3 İşçi Alımı Yapacak

İstanbul Şehir Hatları Turizm İŞKUR üzerinden 3 işçi alımı yapacak. Başvurular nasıl yapılacak? Başvuru şartları nelerdir? Başvurular nasıl yapılacak? Haberimizin detayında...
06 Mayıs 2022 15:08 İşkur İlanları
İstanbul Şehir Hatları 3 İşçi Alımı Yapacak

İstanbul Şehir Hatları ve Turizm kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya İŞKUR üzerinden 3 işçi alımı yapacak. İşe alınacak olan işçilerin unvanları 1 kaynak ustası, 1 müzisyen ve 1 armadör alınacaktır. İşe alınacak olan adaylar daimi kadroda işe alınacaktır. Personeller tam zamanlı çalışacaklardır.

Genel Başvuru Şartları Nelerdir?

1- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

2- Kamu haklarından mahrum olmamak.

3- Arşiv ve güvenlik soruşturmasında olumlu sonuçlanmak.

4- 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48'inci maddesinde belirtilen genel ve özel şartlara sahip olmak.

5- 18 yaşını tamamlamış olmak.

6- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmaması.

7- Erkek adaylar için askerlikle ilişiğinin olmaması.

Kaynak ustası başvuru şartları: 35 yaşını aşmamış olmak. torna, tesviye ve motor işleri bölümünden mezun olmak. elektrik ve argon kaynağı üzerine 2 yıl çalışmış olmak. gemilerde fitter olarak çalışmış olmak. kaynakçı ustalık belgesine sahip olmak. en az 5 yıl alanıyla ilgili deneyim sahibi olmak.

Müzisyen başvuru şartları: Müzik bölümünden lisans derecesinde mezun olmak. Müzisyen olarak en az 15 yıl deneyim sahibi olmak. MS Excel basşta olmak üzere MS Office uygulamalarına hakim olmak.

Armadör başvuru şartları: Endüstri meslek liselerinin ilgili bölümünden mezun olmak. Alanında en az 5 yıl deneyim sahibi olmak. 35 yaşını aşmamış olmak. Çelik halatların örme işini yapmış ve Sishal halat örme, bükme ve kavala işlemini yapmak.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

İŞKUR üzerinden İstanbul Şehir Hatları Turizm tarafından yayınlanan ilana başvuruda bulunmak isteyen adaylar fotoğraflı 1 sayfalık özgeçmiş belgesi hazırlayarak 30.04.2022-10.05.2022 tarihleri arasında hazırlanan özgeçmiş belgelerini https:\\kariyer.ibbistanbul\ adresine mail olarak gönderilecektir. Başvurular sadece mail olarak gönderilecek olup şahsen posta vb. yollarla yapılan başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.