İstanbul Büyükşehir Belediyesi duyurdu! 100 güvenlik görevlisi alınacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi personel alımı yapıyor. İBB iştiraki olan İSTGÜVEN İstanbul Güvenlik A.Ş. bünyesinde görev almak üzere toplamda 100 güvenlik görevlisi istihdam edilecek.
23 Kasım 2022 19:00 İşkur İlanları
İstanbul Büyükşehir Belediyesi duyurdu! 100 güvenlik görevlisi alınacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki İSTGÜVEN bünyesinde görev almak üzere güvenlik görevlisi alımları başladı. Başvuru şartları belli oldu. Müracaat tarihleri açıklandı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi personel alımı için ilan yayımladı. Az Önce İŞKUR'da yayımlanmış olan ilana göre İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere ilan yayımladı. Alımlar İBB'ye bağlı olan " İSTGÜVEN İstanbul Güvenlik A.Ş. " şirketine yapılacaktır. Kadın Erkek adaylardan başvuru yapabileceği ilan için başvuru süreci nedir? Kimler başvuru yapabilecek? Detayları sizlerle paylaşıyoruz.

100 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak!

İSTGÜVEN yayımladığı ilan ile 100 Güvenlik görevlisi alımı yapacağını bildirdi. Bu kapsamda ilgili açıklama şöyledir;

dgf.png

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı başvuruları 6 gün içerisinde alınacak. Buna göre başvurular İBB kariyer adresi üzerinden elektronik ortamda olmak üzere;

Başvuru Tarihleri: 24 - 30 Kasım 2022

Başvuru Adresi: Genel Başvuru https://kariyer.ibb.istanbul adresi üzerinden başvuru yapılacaktır.

Kimler Başvuru Yapabilecek?

İBB İSTGÜVEN başvurusu için adaylardan " 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine dair kanun 10. maddesindeki belirtilen şartlara haiz olmak, Valilik onaylı Silahlı/Silahsız Özel Güvenlik kimlik kartına sahip olmak, En az 1 yıl deneyim sahibi olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek" gibi nitelikler aranacaktır.

İLANIN DETAYLARI:

fgh.png

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.