İstanbul Büyükşehir Belediyesi 70 işçi alımı yapıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden ilan verdi. Toplamda 70 kişinin istihdam edileceği öğrenildi. Alım yapılacak pozisyonlar belli oldu. Başvuru tarihleri açıklandı.
28 Ekim 2022 17:00 İşkur İlanları
İstanbul Büyükşehir Belediyesi 70 işçi alımı yapıyor

İBB, İŞKUR üzerinden 70 işçi alımı yapıyor. İlanın tüm merak edilen detayları kamuoyuyla paylaşıldı.

Kamu iş ilanları kapsamında İBB 70 daimi işçi alacak. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Boğaziçi Yönetim anonim Şirketi bünyesinde çalışmak üzere 70 daima kamu işçi alımı yapacak. 70 Daimi kamu işçi alımı için çok az şartlar aranıyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalışmak üzere tecrübeli ve tecrübesiz kişiler arasından 70 personel alımı yapılacaktır. Personel alımı olarak nitelendirilen meslek adı ise temizlik personeli alımı olarak belirlenmiştir. Yani İBB bünyesine 70 temizlik personeli alımı yapılacaktır. Çalışacak adaylar daimi nitelikte çalışacaktır. İşe alınacak olan adaylar, İstanbul ilinde istihdam edilecektir. Kamu iş ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar vardiyalı sistemde çalışacaktır. Tam zamanlı olarak çalışacaklar.

ibib.jpg

Başvuru yapacaklar için alımlar mülakat yolu ile yapılacak mülakat yer ve zamanı daha sonradan İstanbul kariyer sayfası üzerinden duyurulacak olup herhangi bir özel duyuru yapılmayacaktır.

İşçi Alımı Başvuru Şartları

Temizlik personeli alımı iş ilanlarına başvuru yapacak adaylar için adaylardan şartlar temizlik alanında tecrübeli olan yani daha önce temizlik konusunda deneyimli olma ve işçi olarak çalışacak kişinin vardiyalı sistemde çalışmasına engel oluşturabilecek herhangi bir problemi olmama şartları ile İBB bünyesine personel alımı gerçekleştirecektir.

ibbb.jpg

Kamu Personel Alımı Başvuruları Nasıl Yapılır?

Başvuruda bulunacak adaylar için başvurular 21 Ekim 2022 tarihinden itibaren alınmaya başlanmıştır. En geç başvurular 1 ay içinde yani 21 Kasım 2022 tarihinde online olarak elektronik ortamda başvuru kılavuzunda yer alan adres üzerinden yapılacaktır. Farklı yollar ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.