İŞKUR Üzerinden Türkiye Geneli En Az İlkokul Mezunu Hastaneye Personel Alımları Başladı

İŞKUR üzerinden başta metropol şehirler olmak üzere çok sayıda şehirdeki hastanelere çeşitli pozisyonlarda görevlendirilmek üzere personel alımı yapılacak. Detaylar haberimizde..
10 Kasım 2021 15:28 İşkur İlanları
İŞKUR Üzerinden Türkiye Geneli En Az İlkokul Mezunu Hastaneye Personel Alımları Başladı

Kasım ayının gelmesiyle, İŞKUR üzerinden Kasım ayı güncel hastane personeli alımı için iş ilanları yayınlandı. Hastane personel alımlarında adayların taşıması gereken genel şartlar yayınlandı. En az 3.000 TL maaşla hastane personeli alımı başvuruları nasıl yapılır? Haberimizin detayında...

Başvuru Şartları Nelerdir?

  1. 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk Vatandaşı olmak.
  2. 18 yaşını tamamlamış olmak.
  3. TC vatandaşı olmak.
  4. Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.
  5. Kamu haklardan mahrum bulunmamak.
  6. En az ilköğretim mezunu olmak,
  7. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan, emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı alıyor olmamak.
  8. Vardiyalı çalışma şartlarına uyabilecek.
  9. Çalışmasına engel olacak herhangi bir sağlık sorununun olmaması
  10. Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan başvurular, ilan-sınav sürecinin her aşamasında reddedilebilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Başvuru yapmak isteyen adaylar, başvurularını İŞKUR 'İş Arayan' linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifreleri ile giriş yaparak başvuruda bulunabilecekler.

Hastane personeli ilanlarını incelemek için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.