İŞKUR üzerinden duyuruldu! 58 beden işçisi alınacak

İŞKUR üzerinden yayımlanan yeni bir ilana göre çok sayıda beden işçisi ve memur alımı gerçekleştirilecek. Başvuru şartları belli oldu. Aynı zamanda son başvuru tarihi de paylaşıldı. İşte detaylar...
28 Eylül 2022 18:11 İşkur İlanları
İŞKUR üzerinden duyuruldu! 58 beden işçisi alınacak

Beden işçisi alımları başladı! En az 19 yaşındaki vatandaşların başvuruda bulunabileceği ilanda toplamda 58 kişi istihdam edilecek. İşte detaylar...

Kazı Başkanlığı beden işçisi ile memur alımı kılavuzunu yayınladı. Yayınlanmakta olan ilanda alan bilgilere göre Başkanlık bünyesine 3 farklı kadrodan olmak üzere 58 beden işçisi memur alımı yapılacak. Alımlarda özellikle iş deneyim tecrübesine sahip olmuş adaylardan alım yapılacaktır.

NYSA Kazı Başkanlığı geçici işçi alımı başvuru kılavuzu yayınlandı. Alımı yapılacak olan kontenjanlar ise 5 Mimar, 5 Arkeolog ve 48 beden işçisi olmak üzere toplamda 58 memur alımı yapacaktır. Yapılacak olan iş başvuruları işe şahsen yapılacak ve başvuruların en geç 30 Ekim 2022 tarihine kadar yapılması gerekir.

beedf.jpg

Beden İşçisi Alımı ve Memur Alımı Başvuru Şartları

İş başvurusunda bulunacak olan adayların en az 19 yaşında olması gerekir.

Adayların başvurduğu kontenjan dalında en az 3 yıl iş deneyim tecrübesine sahip olması gerekir.

Nüfus Kayıt örneği.

T.C kimlik fotokopisi.

Askerlik belgesi ile sağlık raporu istenmektedir.

Daha önce çalıştığına dair SGK hizmet döküm belgesi.

Sabıka kaydı.

beed2.jpg

Memur Alımı Başvuru Şekli

İŞKUR kurum dışı iş ilanları sayfasında yayınlanmakta olan kazı başkanlığı ilanına başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını şahsen yapacaktır. 30 Ekim 2022 tarihine kadar adayların başvurularını Aydın ili Sultanhisar kazı başkanlığına şahsen yapmaları gerekir. Farklı alternatif yollardan yapılan iş başvuruları dikkate alınmayacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.