İŞKUR duyurdu! YDA Dalaman Havalimanı'na personel alımı başladı

Muğla'nın Dalaman ilçesinde yer alan YDA Dalaman Havalimanı için personel alımı başladı. İŞKUR'un resmi internet sitesinde yayımlanan ilana göre toplamda 8 çalışana ihtiyaç duyuluyor. Başvuru şartları belli oldu. İşte detaylar...
18 Ağustos 2022 11:00 İşkur İlanları
İŞKUR duyurdu! YDA Dalaman Havalimanı'na personel alımı başladı

İŞKUR üzerinden personel alımı gerçekleştirilecek. Düzenli olarak havalimanları tarafından yayınlanan ilanlara göre 8 kişilik boş kadronun açıldığı belirlenmiştir. Belirlenen bu boş kadrolara 8 personel alacak. Alımı havalimanı yapacak.

Alımı gerçekleştirecek olan havalimanı ise YDA havalimanı olarak belirlenmiş olup alımlar yatırım ve işletme anonim şirketi bünyesine yapılacaktır.

İŞKUR Personel Alımı Başvuru Tarihleri ve Süreci

İŞKUR sistemine e-devlet bilgileri ile giriş yapan adaylar aşağıda yer alan iş ilan numaralarını ilan numarası kısmına yazıp ara butonuna tıkladıktan sonra veya iş yeri unvanını havalimanı olarak yazıp arattıktan sonra ekrana gelen ilanlara hangisine başvuru yapmak istiyorsa seçip başvuru tarihleri içerisinde başvuru yapabileceklerdir.

Başvurular alınmaya başlanmış olup en geç başvurular 2 hafta içerisinde yani 14 gün sonra sona erecektir.

dalaman-2-001.jpg

Özel İşçi Alımı Başvuru Şartları

Sıhhi tesisatçı alımı için adayların tercihen meslek lisesi tesisat veya Sıhhi tesisat bölümlerinden herhangi birinden mezun olma, askerliğini tamamlamış, bilgisayar ve ofis programlarını kullanabilen, vardiyalı çalışabilecek Birgül takım çalışmasına yatkın olan, iş sağlığı ve güvenliği kurallarına uyan, araştırmacı ve gelişime açık olan kişiler arasından üst yaşları aranmadan en hızlı seve dengi okullardan mezun olma şartları ile personel alımı yapılacaktır.

Elektrik teknisyeni alımına başvuru yapacak adaylar için meslek yüksek okullarının elektrik bölümlerinden, vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, takınca çalışma sistemine uygun, elektrik arıza bakım çalışmalarında deneyimli olan, tercihen alçak gerilim orta gerilim bilgi ve tecrübesi olan, en az 2 yıl tecrübeli, askerliğini tamamlamış, araştırmacı ve gelişme açık ve sorumluluk sahibi olan kişiler arasında Dalaman veya Ortaca ilçesinde herhangi birinde ikamet eden kişiler başvuru yapabileceklerdir.

dalaman-001.png

Elektronik teknisyen alımı için adayların tercihen ön lisans veya meslek yüksekokulu herhangi birinden elektrik, elektronik, otomasyon veya elektronik haberleşme bölümlerinden herhangi birinden meslek lisesi veya meslek yüksek okulu mezunu olması gerekiyor. Alanında en az 2 yıl tecrübeli olan, elektronik güvenlik sistemlerinden montaj ve kurulum konusunda deneyimli olan, teknik doküman ve projeleri okuma anlama ve uygulama becerisine sahip olan, tercihen teknik doküman anlama düzeyinde İngilizce dil bilgisine sahip olan, tercihen temel network bilgisayara sahip olaması gerekiyor. Kablolama ve bileşenleri hakkında bilgi sahibi olan, bağlı olduğu bir ürünün yöneticisine ve iş aşamaları işin son durumu ile ilgili rapor hazırlayabilecek kişiler arasından bir gün mikrosoft Office programlarını kullanabilecek kişilerden, teknik açıdan analitik düşünebilen ve sonuç odaklı kişiler arasından herhangi bir yaş şartı aranmadan en az lise ve en fazla ön lisans mezunu kişiler arasından alımla yapılacaktır.

İŞKUR İş İlan Numaraları

3 sıhhi tesisatçı alımı için İŞKUR iş ilanı numarası 00006941971.

2 elektrik teknisyeni alımı için iş ilanı numarası00006942254.

2 elektronik teknisyeni için iş ilan numarası00006942264.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.