İŞKUR duyurdu! Huzurevlerine çok sayıda personel alınacak

Türkiye İş Kurumu önemli bir haberle karşımıza çıktı! İŞKUR tarafından yapılan açıklamaya göre huzurevleri için 34 personel alımı gerçekleştirilecek. Hemşire, temizlik görevlisi, yaşlı bakım elemanı, danışma memuru, sosyal hizmet uzmanı ve aşçı gibi pozisyonlarda istihdam sağlanacak.
26 Eylül 2022 17:00 İşkur İlanları
İŞKUR duyurdu! Huzurevlerine çok sayıda personel alınacak

Huzurevlerine çok sayıda personel alımı yapılacak. Toplamda 34 kişinin istihdam edileceği ilanın merak edilen tüm ayrıntıları belli oldu. İşte detaylar...

İŞKUR Huzurevlerine kamu işçi alımı başvuru ekranı açıldı. Huzurevleri İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden en az ilkokul mezunu sağlık personeli, personel, kamu işçi ve memur alımı yapıyor. İlana göre 5 hemşire, 3 temizlik görevlisi alımı, 20 hasta ve yaşlı bakım elemanı, 1 danışma memuru, 3 sosyal hizmet uzmanı ve 2 aşçı alımı ile beraber toplamda 34 personel alımı yapılacak.

Hemşire Alımı Başvuru Genel Şartları;

25 yaşını doldurmuş olup 45 yaşını doldurmamış olmak, Hemşirelik, ATT ya da paramedik bölümlerinden mezun olup anakarada ikamet ediyor olmak, Huzurevi ve bakım evlerinde çalışmaya engel bir durumu bulunmamak.

huzur2.jpg

Hasta Ve Yaşlı Bakımı Elemanı Alımı Başvuru Genel Şartları;

Hasta ve Yaşlı bireylerin yaşam akışlarında kendilerine yardımcı olmak, kişisel alanlarının temizliği ile ilgilenebiliyor olmak, Öz bakım sağlayabilmek, güler yüzlü, sabırlı olmak. Liselerin hasta yaşlı bakım bölümü çocuk gelişimi hemşire yardımcılığı bölümü sağlık bakım teknisyenliği evde bakım teknisyenliği bölümlerinden mezun olmak.

Sosyal Hizmet Uzmanı Alımı Başvuru Genel Şartları;

Yaşlı bakım rehabilitasyon merkezinde iletişimi ve diksiyonu düzgün olarak çalışabilmek. Tecrübeli ofis programlarını kullanabilmek.

Aşçı Alımı Başvuru Genel Şartları;

Bakım ve rehabilitasyon merkezlerinde görevlendirilmek üzere temizliğe önem veren aşçı alımı yapılacak.

Temizlik Görevlisi Alımı Başvuru Genel Şartları;

En az ilköğretim mezunu olmak, Ankara'da ikamet ediyor olmak ve 25 yaşını doldurmuş olup 45 yaşını doldurmamış olmak.

huzur3.jpg

Huzurevi Kamu İşçi Ve Personel Alımı Başvuru Şekli;

Huzurevlerine yapılacak olan personel alımı için adayların İŞKUR kayıtlı işsiz olması gerekmektedir. Başvuru yapacaklar İŞKUR İŞ İlanları kısmına tıklayarak İş ilanları arama sayfasına İşyeri Unvanı yazan kızma huzurevi yazıp başvuru ekranına ulaşabilecektir.

İŞKUR personel alımı için tıklayınız

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.