İŞKUR duyurdu: DSİ işçi alımı yapıyor

Devlet Su İşleri işçi alımı için ilan verdi. İŞKUR üzerinden yayımlanan ilana göre en az ilkokul mezunu su kanalı işçisi alınacak. Başvuru şartları açıklandı. İşte detaylar...
01 Eylül 2022 09:00 İşkur İlanları
İŞKUR duyurdu: DSİ işçi alımı yapıyor

Devlet Su İşleri (DSİ), İŞKUR'un resmi internet sitesi üzerinden yeni bir ilan verdi. DSİ'nin açıkladığı bilgilere göre 2 su kanalı işçisi istihdam edilecek.

İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yayımlanan iş ilanlarına göre Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü bünyesinde istidam edilmek üzere işçi alımı yapıyor. İlana göre Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Göynücek Geldingen Sulama Birliği Başkanlığında görevlendirilmek üzere 2 adet su kanalı işçisi alımı yapıyor.

dsi-2.jpg

DSİ İŞKUR İşçi Alımı Başvuru Genel Şartları;

En az ilkokul mezunu olup en fazla ön lisans olmak.

Sürücü belgesi olarak B ve A2 sürücü belgelerine sahip olmak.

Erkek kadın fark etmeksizin yapılacak olan işçi alımı için adayların 18 yaşını doldurmuş olup 50 yaşını doldurmamış olması gerekmektedir.

Erkek adayların askerlik görevini yapmış olması ilişiği bulunmaması veya askerlik çağına gelmemiş olması gerekmektedir.

Su kanalı işçisi alımı için adaylardan deneyim şartı aranmadığı belirtilmiştir.

Kura ile seçilecek olan personel alımı için kura Göynücek Geldingen Sulama Birliği Başkanlığı Binasında 08.09.2022 tarihinde 14:00-15:00 tarihleri arasında yapılacaktır.

dsi-3.jpg

DSİ İşçi Alımı Başvuru Şekli Ve Tarihi;

Başvurular 1 Eylül 2022 tarihinde başlamış olup 5 Eylül 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden 00007003329 iş ilan numarası ile , ALO 170 hattı üzerinden yada e devlet üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır.

Şahsen veya posta yoluyla başvurular olmayacaktır. Gerçeğe aykırı veya yanlış yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Kurum tam zamanlı olarak 2 adet işçi alımı yapıyor. Adayların Cumhuriyet Mh. Hürriyet Cd. Belediye Hizmet Binası 05000 Göynücek Amasya / TÜRKİYE adresinde görevde bulunacağı belirtilmiştir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.