İŞKUR açıkladı! Üniversiteye personel alımı başladı

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilana göre Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi personel alımı gerçekleştirecek. Üniversitede yer alan Spor Tesisleri İşletme Müdürlüğü bünyesinde garson istihdam edilecek. Peki ya başvuru şartları neler? İşte detaylar...
03 Eylül 2022 09:00 İşkur İlanları
İŞKUR açıkladı! Üniversiteye personel alımı başladı

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Spor Tesisleri İşletme Müdürlüğü için garson alımı yapılıyor! İŞKUR üzerinden açılan ilan için başvurular açıldı.

Kamu Üniversitesi garson alımı yapacağını duyurdu. İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yayınlanan personel alımı ilanlarına göre Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Spor Tesisleri İşletme Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 adet garson alımı yapıyor. Personel alımı için İŞKUR ilan numarası yayımlandı.

uni-3.jpg

Üniversite Kamu Personel Alımı Başvuru Şartları;

18 yaşını tamamlamış olup 45 yaşını tamamlamamış olan adayların başvuru yapabileceği belirtilmiştir.

En az ilkokul mezunu olup en fazla ön lisans mezunu olmaları gerekmektedir.

Meb onaylı hijyen belgesi müşteri ilişkileri geliştirme sertifikası müşteri becerileri geliştirme sertifikası protokol eğitim sertifikasına sahip olan adaylar başvuru yapabilecektir.

Başvurusu kabul edilen adayları Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Spor Tesisleri İşletme Müdürlüğü lavanta tepesi otelde çalıştırmak üzere geçici süreli olarak 3 ay görevde bulunacaktır.

uni-2.jpg

Üniversite Garson Alımı Başvuru Şekli Ve Tarihi:

Başvuruları şu resmi internet sayfası üzerinden en geç 6 Eylül 2022 tarihine kadar yapılacaktır. Başvurular 00007008659 iş ilan numarası ile yapılacaktır.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi personel alım için adayların kura ile seçileceği belirtilmiştir. Kura değirmenler Mah. Cevat sayılı bulvarı, merkez Burdur adresinde 9 Eylül 2022 tarihinde öğleden önce 13:00-14:00 saatleri arasında çekilecektir.

Adayların değirmenler Mah. Cevat sayılı bulvarı merkez Burdur-lavanta tepesi otel
Burdur merkez Burdur / Türkiye adresinde görevde bulunacağı belirtilmiştir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.