İŞKUR açıkladı: İBB'den 17 bin 550 TL maaşla daimi memur alımı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Hatları Genel Müdürlüğü tarafından İŞKUR üzerinden yayımlanan ilana göre 17 bin 550 TL maaş ile memur alımları başladı. Toplamda üç kişinin istihdam edileceği duyurulurken, adaylar için herhangi bir yaş sınırlaması bulunmayacak.
03 Ekim 2022 17:00 İşkur İlanları
İŞKUR açıkladı: İBB'den 17 bin 550 TL maaşla daimi memur alımı!

İBB, İŞKUR üzerinden açıkladı! Şehir Hatları Genel Müdürlüğü bünyesinde çalışacak üç kişi 17 bin 550 TL maaş imkanıyla istihdam edilecek. İşte başvuru şartları...

Büyükşehir Belediyesi bünyesine bağlı olan Şehir Hatları güncel memur alımı İŞKUR kurumdışı iş ilanları sayfası üzerinden yayınlandı. Yayınlanmakta olan ilana başvurmak isteyenler adaylardan her hangi bir yaş sınırı istenmemiştir. Şehir hatları bünyesine daimi 17550 TL maaş alınması suretiyle memur alımı yapılacaktır.

İstanbul Büyükşehir Belediye bünyesine bağlı olan Şehir Hatları Turizm San Tic. A.Ş kadrosuna 17550 TL maaş ile yaş şartı aranmadan devlet işçi alımı yapılacaktır. Şehir Hatları Turizm San Tic. A.Ş 3 gemi hareket personeli alımı yapacaktır. işe alınmış olan adaylar tam zamanlı olarak çalışacaklardır.

sehir-hatlari-3.jpg

Memur Alımı Başvuru Koşulları

Gemi hareket personeli alımı için en az 2 yıl iş tecrübesine sahip olması.

ERP ve MS Office programlarını iyi düzeyde kullanması gerekir.

Her daim ekip çalışmasına uyumlu olması gerekir.

Her zaman öğrenme ve gelişmeye açık olması gerekir.

Başvuru yapan erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş olması gerekmektedir.

Başvuru formu.

Adli sicil kaydı temiz olması ve bunu belge ile ispatlaması.

Üniversitelerin işletme iktisat vb. bölümlerinin bir inden mezun olması.

sehir-hatlari-2.jpg

Yaş Şartsız Memur Alımı İş Başvuru Şekli

İŞKUR kurumdışı iş ilanları sayfası üzerindeki ilana başvurmak isteyenler başvurularını kariyer sayfası resmi web adresi üzerinden online olarak başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Farklı yollardan yapılan başvurular kabul edilmeyecek olup başvuru yapan adayların İstanbul ilinde ikamet ediyor olması şartı ile memur alımı iş başvurularını kabul edilecektir. Başvurular 30 Eylül ile 10 Ekim 2022 tarihleri arasında online bir şekilde yapılması gerekir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.