İBB duyurdu! 100 güvenlik görevlisi alımı için başvurular açıldı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İŞKUR üzerinden verdiği ilanda 100 güvenlik görevlisi alımı gerçekleştireceğini bildirdi. Başvuru tarihleri belli olurken, aynı zamanda aday olmak isteyen vatandaşlar için şartlar da açıklandı.
02 Ekim 2022 10:00 İşkur İlanları
İBB duyurdu! 100 güvenlik görevlisi alımı için başvurular açıldı

2022 Yılın sonuna doğru belediye kurumu tarafından yeni personel ihtiyaçların artması amacı ile birden çok sayıda personel alınacağını belirterek yeni kamu dairesinde memur alacağını belirtti. Belediye Kurumu tarafından belirtilen şartları taşıyan adaylar ön müracaatta bulunabileceklerdir. Kurumca talep edilen personel istihdamın başvuru tarihi itibari günden itibaren adayların başvuru tarihileri arasında müracaatlarda bulunması gerektiğini belirtti. Adaylar kurum tarafınca belirlenen tarih aralığı dışında başvuran kişilerin başvuru zaman aşımından dolayı başvurular kabul edilmeyecektir. Tüm adaylara duyurulur.

Kurumdışı İşçi Alımı Hakkında Açıklamalar

İstanbul Belediye kurumu tarafınca talep edilen istihdamların karşılanması için en kısa süreç içerisinde başvuruların açılacağı ve başvuruların açıldığı günden itibaren adaylar müracaat edebileceklerdir. Başvuracak adaylardan istenilecek şartlar neler olacak? Kurum tarafından istenilen evrak türleri neler? Kimle hangi niteliklere göre başvuruda bulunabilecek? Başvuru süreç tarih aralıkları nedir?

ib2.jpg

Alınacak Branş Türü: Güvenlik Görevlisi 100 personel alınacaktır.

Personel Alımı Müracaat şartları

Türkiye uyruğunda yaşıyor olunması. Erkek personel adaylar askerlik hizmetlerinden düşmüş fiilen sonuçlandırmış olmaları gerekmektedir. Adayın herhangi bir adli suça girişmemiş olması ve arşiv kayıtları bulunmaması. Güvenlik Görevlisi kimlik kartına sahip olunması. Adayın vardiyalı yoğun tempolu çalışabilmesi. Kişinin çalışmasına mani olacak herhangi bir sağıl problemleri bulunmaması.

ib3.jpg

Kamu Personeli Alımı Başvuru Tarihi ve müracaat şekli

Adaylar 3 Ekim 2022 ile 7 Ekim 2022 tarihleri arasında müracaat edebileceklerdir. Personel adayları https://kariyer.ibb.istanbul/Genelbasvuru adresinden müracaat edebileceklerdir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.