Fen İşleri kurumlarına sürekli işçi alımı! İŞKUR'dan başvurular açıldı

Belediyelerin Fen İşleri kurumları için sürekli işçi alımı başladı. Çok sayıda personelin istihdam edileceği bu ilanda toplamda dört farklı pozisyonda alımlar gerçekleştiriliyor. Başvurular İŞKUR üzerinden yapılıyor.
19 Eylül 2022 18:00 İşkur İlanları
Fen İşleri kurumlarına sürekli işçi alımı! İŞKUR'dan başvurular açıldı

Fen İşleri kurumları için sürekli işçi alımı ilanı verildi. İŞKUR'dan açıklanan ilanın başvuru şartları belli oldu. İşte detaylar...

Fen işleri tarafından belirtilen koşulları sağlayan her aday sürekli kamu işçi alımı ilanına başvuruda bulunabileceklerdir. Adayların dikkatine Fen İşleri Belediye Kurumu tarafınca alım yapacak branş türündeki belirtilen kriterleri sağlamayan adayların müracaatı değerlendirilmeyecektir. Adayların nitelikleri sağladıkları takdirde değerlendirmeye alınarak mülakatlara çağrılacağı beyan edilir.

Alımlar Ne Süreçte Ve Nasıl Yapılacaktır?

İŞKUR üzerinden yayımlanan sürekli işçi alımı fen işleri belediye kurumu tarafınca alım yapılacaktır. Belediye kurumun belirttiği nitelikleri sağlayacak adaylar ön müracaatta bulunarak başvurularını yapabileceklerdir. Aynı kurum 7 farklı branşta olmak üzere alımlar yapacağını duyurdu. Alınacak branştaki nitelikleri sağlayan adaylar müracaatlarını gerçekleştirerek sözlü mülakatlara katılmaya hak kazanacaklardır. Adaylar sözlü mülakatlara tabi tutularak sınav dan geçirilerek alımlar gerçekleştirilecektir.

sur2.jpg

Alım Yapılacak Branş Türleri Ve Alınacak Kişi Sayısı

İnşaat, İnşaat Teknolojisi, İnşaat Teknikerliği, Harita, Harita Kadastro, Harita Teknikerliği, Harita ve Kadastro gibi branşlar kapsamı içerisinden Fen İşleri Belediye kurumuna istihdamlar sağlanacaktır. Toplamda 4 personel olmak üzere alım gerçekleştirilecektir.

Adaylardan İstenilen Genel Ve Özel Koşullar

Türkiye vatandaşı olması gerekmektedir. Adayların herhangi bir suça kaydı olmayıp adli sicil arşivi bulunmaması. Soruşturma dosyaları olmaması gerekmektedir. Erkek adayların mecburi vazifeleriyle görevli oldukları askerlik hizmetlerini tamamlamaları gerekmektedir. Daha önce herhangi bir disiplin suçu işlenmeyip atılmamış olması ve disiplin kurallarına uyum sağlaya bilecek. Grup çalışmalarına ayak uydura bilmesi. Analitik düşüne bilmesi. EKPSS girmiş olması.

Kamu Personel Adaylardan İstenilecek Evrak Türleri

En mezun olduğu öğrenim belgesi veya diploma. Türk uyruğuna ait olan nüfus cüzdanı fotokopi. Askerlik vazifesini bildirgesini gösteren terhis belgesi. İş talep formu. Engelli Kpss sınavına girmiş olduğunu gösteren sonuç belgesi.

sur23.jpg

İstihdam Sağlanacak İller Ve İkametgâh Etmesi Gereken Bölgeler

İstanbul Tuzla Belediye Fen işleri Kurumunda çalıştırılmak üzere istihdam sağlanacaktır. Adayların ikametgâh etmesi gereken bölgeler; adalar, Bakırköy Beşiktaş, Beykoz, Beyoğlu, çatalca: Eyüp-fatih-gaziosmanpaşa-kadıköy-kartal-sarıyer-silivri-şile-şişli-üsküdar-zentinburnu-büyük çekmece-kağıthane-küçükçekmece-pendik-ümraniye-bayrampaşa-güngören-sultanbeyli-esenyurt-merkez gibi bölgelerde adayların tercih etmeleri gerekmektedir.

Başvuru Süreç Tarihi Ve Müracaat İşlem Numarası

Personel adaylar 19 Eylül 2022 itibari ile 23 Eylül 2022 tarihleri arasında ilan numaraları ile İŞKUR üzerinden E-devlet kapısından kullanıcı girişlerini gerçekleştirerek müracaatta bulunacaklardır. İş ilan Numaraları: 000007042294-00007042277 ilan numarasından başvuruda buluna bileceklerdir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.