Et ve Süt Kurumu vasıfsız işçi alımı yapıyor

Et ve Süt Kurumu işçi alımı ilanı ile karşımıza çıktı. Yapılan açıklamaya göre çok sayıda vasıfsız işçi alınacak. Başvurular Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden gerçekleştirilecek.
27 Ekim 2022 20:00 İşkur İlanları
Et ve Süt Kurumu vasıfsız işçi alımı yapıyor

Et ve Süt Kurumu vasıfsız işçi alımı gerçekleştiriyor. Başvuru şartları belli oldu. İşte ilanın tüm merak edilen detayları...

Et ve Süt Kurumu personel adaylarına yeni müjdeli haberi duyurdu. Kurum niteliksiz personel alımlarını başlattı. Kamu kurumuna personel kontenjanlar açarak yeni kamu memuru statüde alımların gerçekleşeceğini yayınladı. Süt ve Et Ürünleri çalışmak isteyen adaylar İŞKUR sayfasından elektronik ortamla personel başvuruları yapabileceklerdir. Adaylara niteliksiz vasıfsız olmak üzere yeni memur alımında başvuruların değerlendirilmelerinde tavsiye bulundu kurum tarafından. Kurum tarafından talep edilen branş alanına göre alımlar gerçekleşecek. İlgili kurumca talep edilen branş pozisyonu aşağıda verilmiştir. Adayların branş alanında tek tercih yapabileceklerdir.

et3.jpg

Et ve Süt Kurumuna Alınacak Personel Pozisyonu

Beden işçisi branşında personel alımı gerçekleşecektir.

Kamu Kurumuna Alınacak Personel Müracaat Şartları

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak. Erkek personel adayların mecburi askerlik hizmetlerini fiilen bitirmiş olmaları gerekmektedir. En az ilköğretim alanlarından mezun olunması. Adayların herhangi bir adli sicil dosyası bulunmaması veya arşiv kayıtları olmaması gerekmektedir. Kamu personeli alim com olarak ilan numarasını sunduk.

et2.jpg

Et ve Süt Kurumuna Başvuru Şekli ve Müracaat Tarihi

Adaylar İŞKUR Web adresinden kullanıcı veya E-devlet şifreleriyle girişlerini gerçekleştirerek verilen ilan numarasından arama yaparak çıkan arama sonuçlarından ilanı bulduktan sonra elektronik ortamdan başvurular alınacaktır. Başvuru yapacak adaylar belirtilen branşta çalışmak isteyen adayların müracaat etmeleri tavsiyede bulunulur. Adayların 27 Ekim 2022 ile 31 Ekim 2022 tarihleri arasında müracaatlar alınacaktır.

Ankara iş ilanı numarası: 00007124421

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.