Ege Üniversitesi İŞKUR Üzerinden Daimi Temizlik Görevlisi Alımı İlanı 20-24 Aralık

Ege Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere İŞKUR üzerinden temizlik personeli alımı için ilan verdi. Son başvuru tarihi 24 Aralık 2021
20 Aralık 2021 10:26 İşkur İlanları
Ege Üniversitesi İŞKUR Üzerinden Daimi Temizlik Görevlisi Alımı İlanı 20-24 Aralık

Ege Üniversitesi kamuya 5 daimi engelli işçi alımı için ilan verdi. İşe alınacak personeller Üniversitenin kendi bünyesinde temizlik görevlisi pozisyonunda istihdam edilecek. İşe alınan personeller 4857 sayılı iş Kanunu hükümleri çerçevesinde sürekli işçi olarak istihdam edilecektir.

Ege Üniversitesi Temizlik Görevlisi Başvuru Şartları

1) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

2) 18 yaşını tamamlamış, 37 yaşından gün almamış olmak.

3) SGK tarafından yaşlılık, emeklilik vb. aylık almıyor olmak.

4) Vardiyalı çalışma şartlarına uygunluk sağlayabilmek.

5) Tüm vücut fonksiyon kaybının en az yüzde kırk olduğunu belirten sağlık kurulu raporu) belgelendirmeleri gerekmektedir.

6) En az İlköğretim mezunu en fazla ortaöğretim mezunu olmak.

7) Kamu haklarından mahrum olmamak.

8) Yüz kızartıcı suçtan ceza almamış olmak.

9) Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

10) Askerlik ilişiğinin olmaması gerekmektedir.

Ege Üniversitesi Temizlik Görevlisi Başvuruları

Başvuruda bulanacak olan adaylar, başvurularını 20 Aralık 2021-24 aralık 2021 tarihleri arasında yapacaktır. Başvurular İŞKUR üzerinden alınacaktır. Başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını İŞKUR internet sitesinden veya ALO 170 hattından yapabileceklerdir.

KPSS Yok! Adaylar Kura Yöntemi İle Belirlenecek

Ege Üniversitesi personel alımında adaylardan KPSS şartı istenmemektedir. İşe alınacak olan adaylar kura yöntemi ile belirlenecektir. Kura çekimi 11.01.2022 tarihinde saat 10:00'da Üniversitenin Fen Fakültesi Konferans salonunda gerçekleşecektir. Covid-19 salgını ile mücadele kapsamında kuraya katılımcı alınmayacaktır. Kura çekilişi Üniversitenin YouTube kanalı üzerinden canlı olarak yayınlanacaktır.

Temizlik Görevlisinin Görevleri Nelerdir?

1) Sabahları saat 08:00’da çalışmaya hazır halde (formalar giyilmiş ve malzeme hazırlığı tamamlanmış olarak) görev yerinde bulunur.

2) Yönetim tarafından belirlenen klinik, derslik, çalışma odaları, koridorlar vb. görev alanlarından, görevli tahsis edildiği alanın temizliğini yapmakla görevlidir.

3) Klinikte yer alan lavabolar ve separasyon alanlarının üzeri, günde 3 (üç) kez sabah, öğle ve mesai bitimi öncesinde mutlaka çamaşır sulu materyalle, bunun dışında da sürekli kontrol yapılarak çamaşır sulu su ile temizlenir.

4) Kendisine teslim edilen araç ve gereçlerin muhafaza ile bunların her türlü israflarına mani olur. Bozulmamasına, kaybolmamasına ve hususi maksatlarla kullanılmamasına dikkat eder.

5) 4857 sayılı İş Kanununa uygun şekilde görevlerine icra eder.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum