Denizli Büyükşehir Belediyesi'nden KPSS ve yaş şartsız personel alımı ilanı!

Denizli Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan PERAŞ A.Ş. personel alımı ilanı verdi. Yapılan açıklamaya göre adaylardan herhangi bir yaş şartı aranmayacak. Aynı zamanda KPSS şartı da bulunmayacak. İşte detaylar...
24 Eylül 2022 20:00 İşkur İlanları
Denizli Büyükşehir Belediyesi'nden KPSS ve yaş şartsız personel alımı ilanı!

İŞKUR üzerinden yayımlanan yeni bir ilana göre Denizli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde yer alan PERAŞ A.Ş. personel alımı gerçekleştiriyor. İşte ilanın detayları...

Denizli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden olan PERAŞ A.Ş 7 farklı meslekten personel alımı için Türkiye İş Kurumu üzerinden yeni iş ilanları yayınladı. İŞKUR’da yer alan resmi iş ilanına göre, Denizli PERAŞ A.Ş kendi bünyesinde daimi görevlendirmek üzere bay-bayan memur ve işçi alımları yapacak.

Bu ilana yapılacak başvurular neticesinde alınacak personeller Denizli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kadrolu olarak iş başı yapacaklardır. Belediye personel alımında herhangi bir yaş sınırı ve eğitim şartı belirtilmemiş olup, aşağıda belirtilen şartlara haiz tüm adaylar başvuru sağlayabilecektir.

denizli3.jpg

Denizli Büyükşehir Belediyesi PERAŞ kadrolu personel alımı için başvurular halen devam etmekte olup, 27 Eylül 2022 tarihi mesai bitiminden sona erecektir. Memur ve işçi alımına ilişkin yayınlanan iş ilanında verilen bilgilere göre alınacak personellerde KPSS şartı aranmayacaktır.

Başvurular CV olarak hazırlanıp “[email protected]” adresine gönderilecektir. Elden veya posta yoluyla başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuru yapan adayların Cv’leri incelendikten sonra durumu uygun görülenler mülakata çağrılacaktır.

denizli2.jpg

Peki, PERAŞ A.Ş hangi mesleklerden kaç personel alımı yapacak? Personel alımı için istenilen şartlar nelerdir? Tüm detaylar aşağıda verilen resmi ilan içeriğinde belirtilmiştir;

Denizli PERAŞ A.Ş bünyesine kadrolu olarak; Su Sayacı Okuma Elemanı 1 Kişi, Halkla İlişkiler Görevlisi 1 Kişi, Halkla İlişkiler Görevlisi Lise Mezunu 2 Kişi, Destek Personeli 1 Kişi, Özel Güvenlik Görevlisi 2 Kişi, Yardımcı Destek Personeli 1 Kişi Ve Temizlik Personeli 1 kişi olmak üzere toplam 9 personel alımı yapılacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.