Büyükşehir Belediyesi TMY ve eski hükümlü şoför alımı yapıyor!

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Turizm Dairesi Başkanlığı bünyesinde istihdam edilecek şoför alımları başladı. Yalnızca eski hükümlü ve TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan) adayların başvuruda bulunabileceği açıklandı.
03 Ekim 2022 19:00 İşkur İlanları
Büyükşehir Belediyesi TMY ve eski hükümlü şoför alımı yapıyor!

Trabzon Büyükşehir Belediyesi eski hükümlü ve TMY'leri kapsayacak şekilde şoför alımlarını başlattı. İlan İŞKUR üzerinden yayımlandı. Başvurular açıldı.

İŞKUR üzerinden iş ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından Kültür ve Turizm Dairesi Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 2 Şoför (Yolcu Taşıma) alımı yapılacak. İŞKUR ilanında belirtilmiş olan gerekli şartları taşıyan adayların arasından alım yapılacak. İlanın başvuruları başladı!

trabzon-2.jpg

Şoför Alımı Başvuru Şartları Neler?

Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından yayımlanmış Şoför alımı için adayların T.C. Vatandaşı olması ve kamusal haklarından yoksun durumda bulunmaması gerekiyor.

18 yaşını doldurmuş ve 41 yaşından gün almamış adaylar aranıyor.

En az ilköğretim mezunu olmak ilana başvuru yapmak için yeterli sayılıyor.

Şoför alımı için adayların en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekiyor.

Askerlik hizmetini yapmış veya tecil ettirmiş yani ilişiği olmayan adaylar aranıyor.

Şoför olarak çalışmaya engel sağlık sorunu bulunmamak gerekiyor.

trabzon-3.jpg

İŞKUR İlanı Şoför Alımı Başvuru Süreci ve Tarihleri

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından Kültür ve Turizm Dairesi Başkanlığı bünyesinde çalışacak şoför alımına başvurular 3 Ekim 2022 ile 7 Ekim 2022 tarihleri arasında yapılabilecek. Başvurular Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) resmi internet adresi üzerinden veya Trabzon Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne şahsen gidilerek yapılabilecek.

Şoför alımı için başvuru yapacak adayların Kişisel Durumu itibariyle Eski Hükümlü veya TMY ( Terörle Mücadelede Yaralanan) olması gerekiyor. Trabzon il sınırları içerisinde ikamet etmek gerekiyor.

İŞKUR İlan Numarası: 00007071560

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.