Belediyeye KPSS şartsız 100 personel alımı yapılıyor!

Adana Seyhan Belediyesi personel alımı ilanı verdi. Türkiye İş Kurumu İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana göre KPSS şartı aranmaksızın toplamda 100 kişi istihdam edilecek. Alım yapılacak pozisyonlar arasında beden işçisi ve güvenlik görevlisi unvanları yer alacak.
07 Ekim 2022 19:00 İşkur İlanları
Belediyeye KPSS şartsız 100 personel alımı yapılıyor!

Adana Seyhan Belediyesi güvenlik görevlisi ve beden işçisi alımlarına başladı. Başvuru şartları belli oldu. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanın tüm ayrıntılarını sizler için bir araya getirdik.

07 Ekim 2022 tarihinde yayınlanan resmi ilana göre, Adana Seyhan Belediyesi beden işçisi ve güvenlik görevlisi alımı yapacak. İŞKUR kamu iş ilanları sayfasında yayınlanan ilana göre KPSS şartsız 100 personel alınacağı belirtildi. Personel alımlarında yaş sınırı, ikametgâh ve eğitim şartı aranmamaktadır.

Seyhan Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere bay-bayan 75 beden işçisi ve 25 güvenlik görevlisi istihdam edilecektir. Başvuru şekli ve başvuru tarih aralığı aşağıda verilmiştir.

BAŞVURU DETAYLARI

Yukarıda belirtilen 2 farklı mesleğe başvur bugün başlamış olup, 08 Ekim 2022 tarihi mesai bitimine kadar da devam edecektir. Başvuru sağlayacak adayların aşağıda belirtilen şartlara haiz olmaları gerekmektedir.

Adaylar başvuruları belediyenin e-posta adresine özgeçmişlerini mail atmak suretiyle elektronik olarak yapacaklardır. Başvuru adresi aşağıda verilmiştir.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

Türk vatandaşı olmak,

Affa uğramış olsalar bile devletin güvenliğine karşı suçlar ile anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan mahkûm olmamak,

Emekliliğe hak kazanmamış olmak veya emekli olmamak,

Kamu haklarından mahrum bulunmamak şartları aranmaktadır.

Güvenlik görevlisi alımı için ayrıca özel güvenlik sertifikası ve kimliğine sahip olmak şartı aranmaktadır.

Yayınlanan resmi ilan içerikleri ve diğer bilgiler şöyledir;

seyhan2.jpgseyhan3.jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.