Belediyeye en az ilkokul mezunu 62 personel alımı!

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) personel alımı yapıyor. Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ilana göre beş farklı pozisyonda alımlar sağlanacak. En az ilkokul mezunları başvuruda bulunabilecek.
06 Kasım 2022 15:08 İşkur İlanları
Belediyeye en az ilkokul mezunu 62 personel alımı!

TESKİ bünyesinde çalışmak üzere 62 personel alımı yapılıyor. İŞKUR üzerinden alımlar başladı. Başvuru şartları belli oldu. Alım yapılacak olan pozisyonlar da duyuruldu.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine bağlı olan TESKİ ( Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi ) personel alımı ilanı yayımlandı. Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre TESKİ bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı mesleklerde personel alımı yapılacağını bildirdi. Söz konusu ilana göre en az İlkokul mezunu personel alımı yapılacak. Adaylardan aranan şartlar ve kontenjan bilgisi nedir?

Hangi Mesleklerde Personel Alımı Yapılacak?

 • 16 Su ve Kanal Beden İşçisi,
 • 24 Beko Loder ( Kazıcı-Yükleyici) Operatörü,
 • 19 Ağır Vasıta Şoförü ( Vidanjör-Kuka-Kamyon),
 • 2 Makine Teknikeri/Makine Teknisyeni,
 • 1 Çevre Mühendisi - Kentsel A , B, C veya D sınıfı,

teski.jpg

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

Tekirdağ Su ve Kanalizasyon idaresi personel alımı için adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek,

En az İlkokul mezunu olmak, Tercihen B Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Başvuru tarihi itibari ile 45 yaşından büyük olmamak, Gece çalışma şartlarına uygun olmak, Arazi çalışmasına herhangi bir engeli olmamak, Ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilecek olmak,

Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Alım yapılacak mesleğe göre gerekli belge ve niteliğe sahip olmak gibi genel nitelikler aranacaktır.

teski-2.jpg

Başvurular Ne Zaman Gerçekleştirilecek?

TESKİ Personel alımında başvurular başlamış olup en geç 18 Kasım 2022 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Adaylar başvurularını sadece

 • Özgeçmiş ( CV ),
 • Diploma Fotokopisi,
 • Askerlik Durum Belgesi,
 • Ehliyet Fotokopisi,
 • Adli Sicil Kaydı,
 • Ehliyet Ceza puan durumunu gösterir belge

ile birlikte " Atatük Mah. 57. Cad. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi No:6 Kat4 Süleymasnpaşa/ TEKİRDAĞ " adresine şahsen gerçekleştirmeleri gereklidir.

İLANIN DETAYLARI: https://media.iskur.gov.tr/62197/tekirdag-su-ve-kanalizasyon-idaresi-personel-a-s-18-11-2022.pdf

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.