150 belediyeden kadrolu personel alımı! Başvuru şartları neler?

İŞKUR'un resmi internet sitesinde yayımlanan son ilana göre İstanbul, İzmir, Ankara, Muğla, Antalya, Konya, Manisa ve Adana gibi çok sayıda Büyükşehir Belediyesi kadrolu işçi ve personel alımı gerçekleştiriyor. KPSS şartsız istihdam sağlanacak ilanların başvuru şartları açıklandı.
04 Eylül 2022 10:00 İşkur İlanları
150 belediyeden kadrolu personel alımı! Başvuru şartları neler?

Başta İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve Antalya gibi şehirler olmak üzere çok sayıda ilde belediyeye işçi ve personel alımı gerçekleştiriliyor. Başvuru şartları belli olurken, son başvuru tarihi de paylaşıldı. İşte detaylar...

İŞKUR kurumdışı iş ilanları kadrolu işçi alımı devam etmektedir. 40 il ve 110 ilçede bulunan 150 Belediye Kurumu kadrolu işçi ve personel alımı başvuruları 1 ile 10 Eylül 2022 tarihleri arasında yapılacaktır. Alımı yapılacak olan personellerin lise önlisans ve lisans mezunu olması ile adaylardan KPSS şartsız başvuruları kabul edilecektir.

İŞKUR kurumdışı iş ilanları sayfasında yayınlanmakta olan ilana göre 150 Belediye farklı kadrolardan çok sayıda kadrolu işçi ve personel alımı için başvurular başladı. İstanbul başta olmak üzere Ankara, Muğla, İzmir, Konya, Antalya, Tekirdağ, Manisa, Kayseri, Bursa, Diyarbakır, Kocaeli, Mersin, Adana Gibi Büyükşehir Belediyeleri Başta olmak üzere 150 Belediye kurumu kadrolu işçi alımı yapıyor.

belediyeye.jpg

150 Belediye Kurumu Kadrolu İşçi Alımı Başvuru Şartları

  • T.C vatandaşı olması,
  • Askerlik görevini yerine getirmiş olması,
  • Başvuruda bulunacak olan adaylar en az 18 yaşını doldurmuş olması ile 35 yaşından gün almamış olması,
  • Görevini yerine getirmesinde her hangi bir sağlık sorununu olmaması ve bunu belgelemesi,
  • Arşiv araştırması ve güvenlik soruşturma sonuçları olumlu olarak yansıması,
  • Adaylar en az ortaöğretim ve Önlisans mezunu olması ile en fazla ise lisans mezunu olmuş adaylar işçi alımı yapılacaktır.

belelege.jpg

Personel Alımı İş Başvuru şekli

Yayınlanan ilana başvurmak isteyen adaylar başvurularını aşağıda verilen başvuru adresi üzerinden başvurularını 1 ile 10 Eylül 2022 tarihleri arasında yapılacaktır.

Adaylar başvurularını İŞKUR kurumdışı ilanlar sayfası üzerinden online olarak iş başvurusunu tamamlamaları gerekmektedir. Farklı alternatif yollardan başvuru yapan adayların iş başvuruları kabul olmayacaktır.

Başvuru ekranı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.