Adalet Bakanlığı 8.772 ₺ Maaşla Sözleşmeli Personel Alımı

Adalet Bakanlığı mühendis (18) pozisyonunda sözleşmeli personel alımı yapacak. Son başvuru tarihi 24 Eylül 2021.
06 Eylül 2021 14:29 Genel İlanlar
Adalet Bakanlığı 8.772 ₺ Maaşla Sözleşmeli Personel Alımı

Adalet Bakanlığı Bilgi İşlem Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere, 2020 KPPS (B grubu) puan sırasıyla, bakanlık tarafından gerçekleştirilen sözlü sınav başarı sırasına göre mühendis pozisyonunda sözleşmeli 18 personel alımı yapacaktır. Adaylar başvurularını 13/09/2021-24/09/2021 tarihleri arasında saat 23:59:59’a kadar e-Devlet üzerinde Adalet Bakanlığı - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr üzerinden gerçekleştirilecek olup şahsen veya posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

adalet-bakanligi-001.png

Adaylar yukarı da belirtilen gruplardan sadece bir tanesine başvuru yapacaktır. Adayların başvuru işlemi tamamlandıktan sonra “Başvurularım” ekranından başvurularının tamamlanıp tamamlanmadığını kontrol etmeleri gerekmektedir. “Başvurularım” ekranından “Başvuru Alındı” ibaresi görülmeyen hiçbir başvuru değerlendirilmeye alınmayacaktır.

SİSTEME YÜKLENMESİ GEREKEN BELGELER;

  1. Bilgi ve tecrübe düzeyini gösterir sertifika ve sair belgeler,
  2. Fotoğraflı detaylı özgeçmiş,
  3. Sağlık açısından engeli bulunmadığına dair yazılı beyan (Ek-1), (İndirmek İçin Tıklayınız)
  4. SGK dökümü veya ıslak imza ve kaşe ile onaylanmış çalışma belgesi,
  5. Güvenlik Soruşturması Formu (EK-2 formun “UYARI” bölümünde belirtilen hususlara uygun olarak, bilgisayar ile doldurulması, fotoğraf yapıştırılması, ilgili bölümün imzalanması ve EK-2 form dışında başka form kullanılmaması gerekmektedir.) (İndirmek İçin Tıklayınız)
  6. Belirtilen bölümler dışındaki bölümlerden veya yurtdışındaki üniversitelerin denk bölümlerinden mezun olup başvuru yapabilen adayların başvurularının değerlendirmeye alınabilmesi için e-devlet başvurusu sırasında “Diğer Belgeleriniz” aşaması altında bulunan “Denklik Gösterir Belge” alanına ilgili dokümanı mutlaka yüklemeleri gerekmektedir.

Başvuru sonuçları ile sözlü sınav yeri ve tarihi www.adalet.gov.tr internet adresinden ilân edilecektir. Adaylar, sınavlarına ilişkin bilgileri Kariyer Kapısı üzerinden görüntüleyebilecektir.

Hazine ve Maliye Bakanlığının 07/07/2021 tarihli ve 421208 sayılı Genelgesi ile brüt tavan ücret 8.772,86 Türk Lirası olarak belirlenmiştir.HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.