KPSS 50, KPSS 60 ve KPSS olmaksızın Büro Memuru, Şoför, Ebe, Spor Uzmanı, Bilişim ve Destek Memuru Alımı Yapılacak

Kafkas Üniversitesi sözleşmeli personel alımı yapacak. İlanda yer alan farklı pozisyonlar için adaylar 50, 60 KPSS puanı ve bazı iş gruplarında ise KPSS'siz başvuru yapabilecekler. Diğer bir duyuruda lise mezunları için memur kadroları bulunurken önlisans ve lisans mezunları için de bölüm şartlarıyla kadrolar yer alıyor.
28 Temmuz 2022 18:34 Genel İlanlar
KPSS 50, KPSS 60 ve KPSS olmaksızın Büro Memuru, Şoför, Ebe, Spor Uzmanı, Bilişim ve Destek Memuru Alımı Yapılacak

Kafkas Üniversitesi memur alım ilanında farklı meslek gruplarından toplam 22 personel alımı yapılacağı duyuruldu. Adaylar başvurularını 2020 KPSS puanlarına göre yapacaklar. Öğrenim şartı ve diğer başvuru koşullarını sağlayan adaylar için başvurular ise Ağustos ayının ilk haftalarının sonuna kadar devam edecek.

SÖZLEŞMELİ MEMUR ALIM İLANI

Üniversitenin duyurusunda yer alan Büro Memuru kadrosu için alımlar lisans ve önlisans düzeyinden olacak. Personel alımları için adayların bilgisayar sertifikasına sahip olmaları gerekmekte. Adatlar ayrıca her bir kadro için ayrı ayrı ilan edilen özel başvuru koşullarını da sağlamalılar.

Destek personeli kadrosu için alımlar ise bakım onarım alanında ve şoför kadrosunda olacak. Bu kadrolar için de özel çok sayıda şart var. Mesleki koşullardan oluşan bu şartları sağlayan adaylar lise düzeyinden memur olmak için başvuru yapacaklar.

Koruma ve Güvenlik Görevlisi kadrosu için önlisans mezunu adaylar başvuruda bulunacaklar. Bu adayların tüm çalışma evrakları ile birlikte sağplık şartlarını sağlamaları isteniyor.

Programcı kadrosuna ise Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans programlarının birinden mezun adaylar başvuru yapacak. Bu kadro için tecrübe şartı da bulunuyor.

Spor Uzmanı kadrosuna yapılacak alımlar cankurtaran pozisyonunda olacak.

Sağlık teknilkeri kadrosu için Laborant ve Veteriner Sağlık Programı ön lisans mezunu olmak şartı bulunuyor.

Ebe alımları ise lisans düzeyinden ilgili bölümden mezun olmak şartıyla yapılacak.

Eczacı alımları da aynı şekilde sadece öğrenim şartı ile olacak.

Teknisyen alımları lise düzeyinden bilişim teknolojileri alanından mezun olanlar için geçerli olacak.

Sağlık Teknileri alımları Ağız ve Diş Sağlık bölümlerinden mezun olan adaylardan olacak.

Diğer Sağlık personeli kadrosu için alımlar "Yükseköğretim Kurumlarının Diş Protez Teknolojisi bölümü ön lisans mezunu olmak," koşuluyla olacak.

Başvuru dökümanlarına Kafkas Üniversitesi'nin yayınladığı duyuru sayfasından erişebilirsiniz.

BAŞVURU ŞARTLARI

Sözleşmeli memur alımı için başvuru yapacak adayların "Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Başvuru tarihi itibariyle en az (18) yaşını tamamlamış olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile engeli bulunmamak, KPSS puan şartını sağlamaları, Aranılan nitelikler bölümünde belirtilen öğrenim düzeyinden mezun olmak" özelliklerine haiz olmaları gerek.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Adaylar listede yer alan "1- Başvuru Dilekçesi 2 -Başvuru Formu 3- 1 adet fotoğraf 4- 2020 yılı KPSS sonuç belgesi 5 - Nüfus cüzdan fotokopisi 6 - Mezuniyet Belgesinin Karekodlu E-Devlet Çıktısı 7 - Erkek adaylar için askerlik durumunu gösterir belge." evrakları hazırlayacaklar ve kuruma teslim edecekler. Başvurular şahsen veya posta yoluyla olabilecek. İlan için başvurular 28 Temmuz'da başlamış olup 11 Ağustos tarihinde sona erecek.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.