Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Mülakatsız Kamu Personeli Alımı Yapacak

Balıkesir ilinde Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi kendi bünyesine istihdam etmek üzere kamuya sözlü ve yazılı mülakat yapmadan kamu personeli alımı yapacaktır. Detaylar haberimizde...
30 Nisan 2022 14:46 4/B İlanları
Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Mülakatsız Kamu Personeli Alımı Yapacak

Balıkesir ilinde Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi kendi bünyesine istihdam etmek üzere kamuya sözlü ve yazılı mülakat yapmadan kamu personeli alımı yapacaktır. İşe alınacak olan adaylar 1 büro personeli ve 4 temizlik görevlisi alanlarında istihdam edilecek.

Temizlik Personeli Başvuru Şartları Nelerdir?

Üniversite tarafından yayınlanan temizlik personeli ilanına başvuruda bulunmak isteyen adaylar en az lise mezunu olması gerekmektedir. Bu kadroya kadın-erkek adaylar başvuruda bulunabilir. Adayların askerlik ilişiğinin olmaması gerekmektedir. 2020 yılı KPSS (B), KPSSP94 puan türünde en az 60 puan almış olmak. Temizlik görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri engelleri bulunmamak. Vardiyalı çalışma sistemine uygunluk sağlayabilmek.

Büro Personeli Başvuru Şartları Nelerdir?

Kamu Yönetimi veya Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi lisans programlarının birinden mezun olmak. Lisans mezuniyetinden sonra 4311.01 Büro Memuru (Maliyet Hesabı), 4311.05 Bilgisayarlı Muhasebe Elemanı, 4311.06 Ön Muhasebeci, 4311.07 Muhasebe Meslek Elemanı, 4311.08 Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama Meslek Elemanı veya 4311.10 Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Meslek Elemanı olarak çalıştığını barkodlu SGK Hizmet Dökümü ile belgelendirmek. - 2020 yılı KPSS (B), KPSSP3 puan türünde en az 70 puan almış olmak. Erkek adaylar için askerlik ilişiğinin olmaması.

Bandırma Üniversitesi Kamu Personeli Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Bandırma Üniversitesi tarafından yayınlanan ilana başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını 29.04.2022-13.05.2022 tarihleri arasında e-Devlet Kapısı üzerinden “Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım” hizmeti veya “Kariyer Kapısı” https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr internet adresi üzerinden yapacaklardır.

Temizlik Personelinin Görevleri Nedir?

  • Üniversitenin ve bağlı olduğu birimlerin açık ve kapalı mekanları, binaların ana girişi dahil sınıflar, laboratuvarlar, salonlar ve çalışma odaları ile ortak alanları süpürmek ve paspas yapmak, pencere, masa, raf, aydınlatma armatürleri, kalorifer petekleri, pervaz ve benzeri yerleri nemli bezle silmek.
  • Katı atıkları ve geri dönüşüm materyallerini düzenli olarak toplamak ve ilgili alana taşımak. -Tuvaletleri günlük olarak sabunlu ve dezenfektan bir malzeme ile yıkamak
  • Tuvaletleri sürekli olarak temiz tutmak, kağıt havlu ve sıvı sabun eksildikçe tamamlamak kontrol formunu paraflamak. Lavaboları sıvı temizleyici malzeme ile temizlemek. Aynaları ve muslukları silmek.
  • Her türlü malzeme, demirbaş, makine-teçhizat vb. eşya veya yükleri taşımak, mobilya taşınması, sökülmesi ve kurulması işlerini yapmak.
  • Görevlendirildikleri birimlerde çevre düzenlemesi yapmak, çim biçmek, çiçek ve peyzaj bakımı, budama, sulama işlemlerini yürütmek.
  • Görevlendirildikleri birimlerde yiyecek-içecek servisi yapmak.
  • Görev alanındaki tespit edilen arıza ve hasarları ilgililere bildirmek.
  • Görevlendirildikleri birimlerde görev tanımlarına uygun olarak birim yöneticileri tarafından verilen diğer iş ve işlemleri yürütmek.
  • Tüm bu işlemler esnasında iş sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uymak, kullanılan mal ve malzemelere azami özen göstermek, aynı zamanda temizlik malzemelerinin ilgili uygun yerlerde ve yeterince kullanmak ve muhafazasını sağlamak.

Büro Personelinin Görevleri Nedir?

Şirketin statüsüne göre başvuru alma, bilgisayar girişleri sağlama, günlük yazışmaları ayarlama, arşivleme, raporlama gibi işleri yürütme ve ilgili kurum/kuruluşlarla bağlantı kurma gibi işlerden büro personelleri sorumludur.

Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.