Süleyman Demirel Üniversitesi'ne 4/B personel alımı başladı

Süleyman Demirel Üniversitesi personel alımı ilanı verdi. Yapılan açıklamaya göre SDÜ aylık 12 bin 100 TL ile istihdam sağlayacak. Başvuru şartları resmen açıklanırken, hangi pozisyonlarda alımların gerçekleşeceği ve süreçle ilgili tüm detaylar da belli oldu.
31 Ağustos 2022 10:00 4/B İlanları
Süleyman Demirel Üniversitesi'ne 4/B personel alımı başladı

Süleyman Demirel Üniversitesi sözleşmeli 4/B personel alımı için duyuruda bulundu. Başvuru şartları resmen açıklandı. İşte detaylar...

Kamu iş ilanı kapsamında resmi gazete üzerinden ilanlar yayınlandı. Süleyman Demirel Üniversitesi yani SDÜ personel alımı yapacaktır. 4/B sözleşmeli kapsamında yayınlanan ilanda memur alımı yapılacak.

Başvuruda bulunacak adaylar için alımı yapılacak unvan bir kişilik kontenjanda yazılım geliştirme uzmanı olup alım yapılacak kurum ise Süleyman Demirel üniversitesi olarak belirlenmiştir.

sdu-2.jpeg

Üniversite Memur Alımı İş İlanı Başvuru Şartları

Adayların üniversitelerin yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliğinden herhangi birinden en az lisans mezunu olması gerekmektedir. C bendinde yer alan adayların ise üniversitelerin mühendislik bölümlerinden, fen edebiyat bölümlerinden, eğitim bilimleri fakültelerinden bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümlerinden herhangi birinden mezun olması gerekmektedir. Mezuniyet şartı ise en az lisans mezunu olmak aranmaktadır.

Bilgisayar konusunda deneyimli olma şartları ile Süleyman Demirel bünyesinde çalışmak üzere kamu personeli alımı yapılacaktır.

sdu-3.jpg

Üniversite Personel Alımı Başvuru Şekli

Adaylar başvuruda gerekli olan belgelerin şahsen veya posta yoluyla Süleyman Demirel üniversitesi Personel daire Başkanlığı bünyesine bu ilan yayınlandıktan 15 gün sonra yani 14 Eylül 2022 tarihine kadar mesai saatleri içerisinde iletilmiş olması gerekmektedir.

Başvuruda Gerekli Belgeler

Sınava başvuru yapacak adaylar için başvuruda gerekli olan belgeler ise diploma ve mezuniyet belgesi yabancı okul mezunları için de denklik belgesi, tecrübe sahibi olanlar için tecrübeyi gösteren belge, iki programın dilini bildiğini gösteren belge, KPSS sınav sonuç belgesi belgeleri ile alımı yapılacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.