3 Üniversite 81 Sözleşmeli Personel Alımı için İlana Çıktı

3 farklı üniversite 81 sözleşmeli personel alımı için ilana çıktı. Detaylar haberimizde...
28 Nisan 2022 02:16 4/B İlanları
3 Üniversite 81 Sözleşmeli Personel Alımı için İlana Çıktı

3 farklı üniversite 81 sözleşmeli personel alımı için ilana çıktı. Yayınlanan iş ilanlarında yer alan bilgilere göre farklı farklı unvanlarda 81 sözleşmeli personel alımı yapacak.

Necmettin Erbakan Üniversitesi 49 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Necmettin Erbakan Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya 49 sözleşmeli personel alımı yapacak. Necmettin Erbakan Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya 49 sözleşmeli personel alımı yapacak. İşe alınacak olan unvanlar; koruma ve güvenlik görevlisi alımı, temizlik görevlisi, bulaşıkçı, şoför, hemşire, sağlık personeli, teknisyen ve destek personeli alımı yapılacaktır. Başvuru şartları, başvuru belgeleri ve başvuruların nasıl yapılacağını öğrenmek için tıklayınız.

Yalova Üniversitesi 30 Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı Yapacak

Yalova Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya en az lise mezunu 30 sözleşmeli personel alımı için ilana çıktı. Yalova Üniversitesi 30 işçi alımı, şoför, güvenlik görevlisi ve büro memur alımı unvanlarında kılavuzu yayınladı.. Lise önlisans ve lisans mezunu adaylar başvuru yapabileceklerdir. Başvuru şartları, başvuru belgeleri ve başvuruların nasıl yapılacağını öğrenmek için tıklayınız.

Necmettin Erbakan Üniversitesi 2 Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı Yapacak

Necmettin Erbakan Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya sözleşmeli 2 personel alımı için ilana çıktı. İşe alınacak olan personellerin bilişim personeli unvanında istihdamları sağlanacaktır. İşe alınacak olan adaylar yazılı ve sözlü sınav sonucunda ki başarılarına göre değerlendirilecektir. Başvuru şartları, başvuru belgeleri ve başvuruların nasıl yapılacağını öğrenmek için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.