Ziraat Bankası personel alımı başladı! Çok sayıda kişi istihdam edilecek

Ziraat Bankası iş arayan vatandaşlar için sevindirici bir haberle karşımıza çıktı. Bankadan gelen resmi açıklamaya göre toplamda 41 farklı pozisyonda çok sayıda kişinin istihdam edileceği öğrenildi. Başvuru şartları ve sürece ilişkin tüm detaylar belli oldu.
19 Eylül 2022 10:00 Personel İlanları
Ziraat Bankası personel alımı başladı! Çok sayıda kişi istihdam edilecek

Ziraat Bankası personel alımı gerçekleştiriyor. Kamu bankası toplam 41 pozisyonda yeni ilanlar ile karşımıza çıktı! Ay sonuna kadar alımların devam edeceği öğrenildi.

Ziraat Bankası 41 farklı unvanlarda olmak üzere kamu personeli alımı başvuruları an itibari ile başlamış durumda. Banka 41 farklı branşlarda yeni memur alımı yaparak istihdam edecek.

Banka Tarafından Yayımlanan Açıklama

Ziraat bankası tarafınca yapılacak yeni dönem istihdam kamu personel alımı başladı. Yayınlanan ilan için belirtilen 41 branşta olmak üzere yapılan açıklamaya göre banka bünyesince; adayların branş niteliklerini ve gerekli şartları taşıyan herkes tarafınca başvuruda bulunabileceğini duyurdu.

Yapılacak Başvuruda istenilen nitelikteki branşlara göre nitelik belgesini bulundurarak başvurmaları gerekmektedir. Eksik başvuru veya yanlış beyan edilen bilgilendirme başvurusunda eksik nitelik belgesi beyan eden kişiler başvuruları değerlendirmeye alınmayacak önemle duyurulur. Belirtilen tarih süreçleri arasında müracaatlar alınarak değerlendirilecektir ilgili detaylı bilgilendirme aşağıda sunulmuştur.

zir2.jpg

Alınacak Branş Türleri

Veri Mimari Mühendisi, Yazılım Mühendisi(IOS Developer), Yazılım mühendisi(Web Developer), Yazılım Mühendis(Android Developer), Yazılım Mühendisi(ATM Çağrı Merkezi), İş Analisti, Veri Ambarı ve Raporlama Mühendisi, Veri Mühendisi, Veri Bilimci, Kurumsal Mimari Mühendisi, Site Güvenirliği Mühendisi, Kod Kalite Mühendisi, Veri Tabanı, Kullanıcı Deneyimi tasarımcısı, Devops, Ağ Mühendisi, Microsoft Mühendisi, Sanallaştırma ve Bulut sistemi, Sızma Testleri Ağ ve Sistem Güvenliği Mühendisi, Bütünleşik iletişim mühendisi, Uygulama Yönetimi, Güvenlik Olay Müdahale Uzmanı, Uyum ve risk Mühendisi, Veri izleme ve Operasyon Uzmanı, Süreç kalite, ARGE Mühendisi, Proje Yöneticisi, Test Otomasyon vb. branşlarda olmak üzere alımlar gerçekleştireceğini yayımlandı. Belirtilen pozisyon niteliği taşıyan 41 farklı branşta başvuru alınacaktır.

Banka Personeli Alımı Gereken Şartları

Türkiye Uyruklu olması.

Üst düzeyde İngilizce diline hâkim olunması.

Personel adayların askerlik vazifelerini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

Yüksekokullardan 4 yıllık lisans alanlardan mezun olmaları ve belirtilen branş türlerini bitirmeleri gerekmektedir.

zir3.jpg

Ziraat Bankası başvuru tarihi ve müracaat adresi;

Ziraat Bankası personel alımı ilanına başvuruda bulunacak personel adayların Bankanın Resmî sitesinden online olarak 12 Eylül ila 30 Eylül 2022 tarih aralığında belirtilen süreçte başvurular alınarak müracaatlar gerçekleştirilecektir.

Başvuru Ekranı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.