Yerli otomobil TOGG için 41 pozisyonda personel alımları başladı!

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu TOGG personel alımı ilanı verdi. Toplamda 41 farklı pozisyonda alımların gerçekleşeceği açıklandı. Çok sayıda kişiyi istihdam edecek olan bu fırsatın tüm merak edilen ayrıntıları belli oldu.
21 Eylül 2022 19:00 Personel İlanları
Yerli otomobil TOGG için 41 pozisyonda personel alımları başladı!

TOGG personel alımı ilanı ile karşımıza çıktı. Çok sayıda kişinin işe alınacağı ilanla ilgili merak edilen bütün ayrıntılar paylaşıldı. İşte detaylar...

Türkiye tarafından yerli olarak üretilen Togg otomobil fabrikası yerli üretim aracını hızlandırmak kapsamında yeni personel istihdam edilerek alımlar gerçekleştirilecektir. Togg 41 farklı pozisyonda personel alımı başvuru ekranı yayımlanarak müracaat edebileceklerdir. Yeni kurulacak fabrikalar bünyesinde yüz(100) katı üzerinde personel istihdamları sağlanarak yerli üretim aracını hızlandırma kapsamında personel alımları gerçekleşecektir.

Togg 41 farklı branş türleri

Dijital Portföy Yönetimi, Yazılım mühendisi- QT, Dağıtım Kanalı ve iş Geliştirme- (f/m/d), YG Akü Termik mühendisi, Güç Elektroniği mühendisi, Tasarım Stüdyosu/ Modelleyici ( Alias Design)(f/m/d) ADAS mühendisi, elektronik/Elektrik sistemleri Mühendisliği, Yazılım mühendisi- Devops, Termal Yönetimi Sistemi- Simülasyonu Mühendisliği(3D CFD), Veri Bilimi ve analitiği, Yazılım test mühendisi, Akü Test ve doğrulama Mühendisi. VCU test mühendisi, Sistem Mühendisi ,E/E Sistem Ağ mimari, Güç Aktarma organı kalibrasyonu, ECU yazılım geliştirme mühendisi, Yazılım mühendisi, Perakende ağı eğitmeni, Mobil uygulama ürün sahibi, Pil takımı mekanik tasarım, Veri mimarisi, Termal yönetim sistemi- HVAC ve soğutucu sitem mühendisliği, Dayanıklılık yol ve veri mühendisi, Dağıtım planlama.

togg2.jpg

Araç onay personeli, blockchain geliştiricisi, şasi sistemleri süspansiyonu, risk değerlendirmesi ve iç denetim, servis ve kaporta mağazası ağ yönetimi, araç dinamiği, akü yönetim sistemi(BMS) Mühendis, servis personeli, risk değerlendirme-Sigorta, fonksiyonel, güvenlik elemanı, yazılım mühendisi. Android AOSP platform gibi branş türlerinden alımlar gerçekleşecektir.

Togg personel alımı başvuru şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı sayılması.

Erkek personel adayların askerlik vazifelerini fiilen sonuçlandırmış olmaları.

Yazılım dillerine hakim olmaları.

Alım yapılacak branş dallarından yüksekokul mezunu olmaları gerekmektedir.

Adayın herhangi bir adli sicil kaydı bulunmayıp arşiv kayıtları olmaması gerekmektedir.

togg3.jpg

Togg fabrikalarına müracaat şekli ve İşçi alımı sayısı

Togg 41 farklı iş ilanı ile personel alımı başvuru için adaylar müracaatlarını 41 branştan birini tercih ederek online olarak e-devlet üzerinden kariyer kapısından müracaat edebileceklerdir.

Togg fabrikalarına yerli üretim hızını artırma proje kapsamında yapılan birden çok fabrikalara istihdam sağlanmak üzere yüz(100)katı üzeri alımlar yapılacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.