Yeni Zelanda işçi alımı yapıyor! 75000 TL maaş verilecek

Yeni Zelanda işçi alımı ilanı ile karşımıza çıktı. Yurt dışında çalışmak isteyen vatandaşlara müjde verildi... 75000 TL maaş imkanıyla çok sayıda kişinin istihdam edileceği açıklandı.
22 Kasım 2022 20:00 Personel İlanları
Yeni Zelanda işçi alımı yapıyor! 75000 TL maaş verilecek

Yeni Zelanda işçi alımı gerçekleştiriyor. Başvuru şartları ve alım yapılacak olan pozisyonlar açıklandı. Kolay bir şekilde siz de başvuruda bulunabilirsiniz...

Türkiye'de milyonlarca vatandaş yurt dışı hayallerini gerçekleştirmek için ülkelerden gelen yurt dışı iş ilanlarını araştırmaya başladı. Bu süreçte Yeni Zelanda dolgun maaşla Türk işçi alımı yapacağını açıkladı. Son dönemlerde vatandaşlar yurt dışı iş ilanlarını araştırmaya devam ediyor. Vatandaşlara bu süreçte merakla beklenen haberler de gelmeye başladı.

Kişiler sık sık pek çok ülke tarafından yapılan yurt dışı iş ilanlarını sorguluyor. Yurt dışında yüksek maaş ile çalışma avantajı ve yaşam kolaylığı kişileri en fazla cezbeden konular arasında yer alıyor. Bu süreçte ise deneyimli deneyimsiz Yeni Zelanda tarafından 75 bin TL maaşla işçi alımı gerçekleştirilecek.

yeni-zelanda-2.jpg

75 BİN TL MAAŞLA YENİ ZELANDA'DA ÇALIŞMA İMKANI

Ülkeler istihdam sağlamak amacıyla yurt dışında yayınlanan iş ilanları arasında Türkiye'ye bilgi yolluyor. Bu süreçte ülke genelinden istihdam sağlamak isteyen Yeni Zelanda'da çalışmak isteyen binlerce Türk vatandaşı yer alıyor. Özellikle son dönemde dövizle maaş almak isteyen kişilere Almanya'dan gelen talepler sık sık artmaktadır. Bu ülkelerin arasında Yeni Zelanda'da girmiştir.

Yeni Zelanda tarafından gelen yeni iş ilanı ile birlikte 20 bine yakın personel alımı yapılacağı açıklandı. Kış aylarına girilirken ülkede çalışacak kişi sayısı bulmak oldukça zorlaşırken Yeni Zelanda'ya dair ilk bilgiler de gelmeye başladı.

YENİ ZELANDA İŞÇİ ALIMI YAPACAĞI MESLEKLER

Yeni Zelanda'da işçi alımı yapılacağı meslekler:

  • Yaşlı Bakımı
  • Et ve Deniz Ürünleri İşletmeciliği,
  • Hizmet
  • Turizm
  • Havacılık (En az 150 kişilik)
  • İnşaat ve altyapı şeklinde verildi.

yeni-zelanda-3.jpg

YENİ ZELANDA 2022 KASIM ASGARİ ÜCRET

Yeni Zelanda'da tam zamanlı (haftada 40 saat) çalışan bir kişinin haftalık asgari maaşı 590$'dır (vergi öncesi). Öğrenci vizesiyle haftada 20 saat çalışmak ise vergi öncesi 295$ kazandırabilir. Asgari ücret saatlik 14.75$'dır, yıllık asgari ücret ise 44.426$'dır.

YENİ ZELANDA İŞ BAŞVURUSU 2022

Başvuru yapmak isteyen kişiler için dönem dönem uluslararası firmalar tarafından iş ilanları yayınlanmaktadır. Bu iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen kişilerin bu siteleri sıklıkla takip etmesi gerekmektedir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.