Vakıfbank'tan personel alımı! Başvuru şartları açıklandı

Vakıfbank personel alımı yapıyor. Çok sayıda kişinin istihdam edileceği ilanda KPSS şartı aranmayacak. Alım yapılacak pozisyonlar belli olurken, başvuru şartları da açıklandı.
17 Ekim 2022 10:00 Personel İlanları
Vakıfbank'tan personel alımı! Başvuru şartları açıklandı

Vakıfbank çok sayıda kişinin istihdam edileceği personel alımı ilanıyla karşımıza çıktı. İlanın tüm merak edilen detaylarını sizler için bir araya getirdik. İşte detaylar...

Türkiye Vakıflar Bankası “VAKIFBANK” personel alımı GÜNCEL başvuru süreci devam ediyor. Kamu Bankası için yeni uzman yardımcısı alımı ile memur alımı yapılacak. Vakıflar bankasına memur alımları başvuru süreci, şartları ve tüm detayları bu haberimizde hazırladık. İşte gerekli başvurular ve tüm detayların yer aldığı yazımız.

Memur alımı (genel şartlar)

Başvuru için T.C. vatandaşı olmak, 1 Ocak 1992 ve sonrası doğumlu olmak, 10 Ekim 2022 tarihi öncesinde İstanbul’da ikamet edilmesi zorunludur. Kamu hizmetinden yasaklı bulunmamak, Bankacılık Kanunu’na göre bankalarda çalışmasının yasaklanmamış olmak, Vakıflar Bankasının daha önce işe alımla ilgili sınavlarından birine katılmış olup mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak da gerekmektedir.

vakifbank-2.jpg

Ayrıca bedensel ve ruhsal sağlık durumlarının, yurdun her yöresinde, her iklim koşulunda görev yapmaya elverişli olmak, adayların fiili askerlik görevini yapmış veya erteletmiş olmaları ya da yetkili makamlarca onaylanmış özel durumları nedeniyle askerlik hizmetinden muaf tutulmak şartları var.

Vakıfbank personel alımı mezuniyetleri

Adayların aşağıdaki bölümlerden mezun olmaları veya Şubat 2023’e kadar mezun olması gerekiyor.

İdari Alan Bölümleri için Aktüerya, Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Finans ve Bankacılık, Aktüerya Bilimleri, Küresel ve Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Girişimcilik, Aktüerya ve Risk Yönetimi, Maliye, Uluslararası İlişkiler, Avrupa Birliği İlişkileri, Muhasebe, Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Birliği, Bankacılık, Muhasebe Bilgi Sistemleri, Uluslararası İşletme, Bankacılık, Finans, Muhasebe ve Denetim, Uluslararası İşletme Yönetimi, Bankacılık/Finans, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Uluslararası İşletmecilik, Bankacılık ve Finans, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Uluslararası Lojistik, Bankacılık ve Finansman, Pazarlama, Uluslararası Lojistik Yönetimi, Bankacılık ve Sigortacılık, Pazarlama/Satış Yönetimi, Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Risk Yönetimi Uluslararası Ticaret, Ekonometri Sermaye Piyasası, Uluslararası Ticaret ve Finans, Ekonomi, Sermaye Piyasaları ve Portföy Yönetimi, Uluslararası Ticaret ve Finansman, Ekonomi ve Finans, Sigortacılık, Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik, İktisat, Sigortacılık ve Aktüerya Bilimleri, Uluslararası Ticaret ve Lojistik, İşletme, Sigortacılık ve Risk Yönetimi, Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi, İşletme, Bilgi Yönetimi, Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik, Yerel Yönetimler, İşletme-Ekonomi, Siyaset Bilimi, Yönetim Bilimleri, İşletme Enformatiği, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Yönetim Bilişim Sistemleri, İşletme Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Kamu Yönetimi Uluslararası Finans mezunu olmak,

vakifbank-3.jpg

Mühendislik / Sayısal Alan Bölümleri için Endüstri Mühendisliği, İstatistik Matematik - Bilgisayar, Endüstri ve Sistem Mühendisliği, İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri, Matematik ve Bilgisayar Bilimleri, Endüstri Sistemleri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Endüstri ve Sistemler Mühendisliği, Matematik bölümü mezunu olmak gerekiyor.

Türkiye Vakıflar Bankası personel alımı başvuru süreci

Türkiye Vakıflar Bankası memur personel alımı için başvurular 24 Ekim’e kadar yapılabilecek. Başvurular online olarak yapılacak. Başvuru sırasında adaylar 3 seçenekten birini seçmeleri gerekmektedir. Bu kapsamda “Uzman Yardımcısı seçeneği, Memur seçeneği ya da Uzman Yardımcısı veya Memur seçeneği olandan birisi seçilecek. İşte başvuru tüm detaylarının yer aldığı kılavuz ve başvuru süreci.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.