Üniversiteye temizlik görevlisi alımı! Başvuru şartları belli oldu

Abdullah Gül Üniversitesi personel alımı yapıyor. Rektörlükten gelen açıklama ile birlikte ilanın detayları belli oldu. Başvuru şartları açıklandı. İşte detaylar...
25 Ekim 2022 11:00 Personel İlanları
Üniversiteye temizlik görevlisi alımı! Başvuru şartları belli oldu

Abdullah Gül Üniversitesi temizlik görevlisi alımı yapıyor. Adaylar için gerekli tüm bilgiler paylaşıldı. Sizler için tüm detayları bir araya getirdik. İşte ayrıntılar...

Abdullah Gül Üniversitesi Rektörlüğü iş ilanı yayımladı! Üniversite tarafından yayımlanmış ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere temizlik görevlisi alacak. İlan başvuru kılavuzunda belirtilmiş olan başvuru şartlarını taşıyan adayların arasından 3 kamu personeli alımı yapacak. Temizlik Görevlisi alımı için aranan başvuru şartları ve süreçle ilgili detaylar belli oldu.

Temizlik Görevlisi Alımı Başvuru Şartları Neler?

Üniversite tarafından yayımlanan iş ilanına müracaat edecek olan adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu 48/A maddesinde yer alan şartları taşıyor olmaları gerekiyor.

Temizlik görevlisi alımı için başvuruda bulunacak erkek adayların askerlik ile herhangi bir ilişiğinin olmaması gerekiyor.

Aktif olarak çalışmaya engel sağlık sorunu olmamak.

KHK ile daha önce çalışılan kamu görevinden çıkarılmamış olmak.

Adayların en az Lise (Ortaöğretim ve Dengi) mezunu olması gerekiyor.

2020 yılında ÖSYM tarafından yapılmış Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSS-P94 puan türünden en az 65 ve üzerinde sonuç almış olmak.

Sosyal Güvenlik Kurumlarının herhangi birinden emeklilik ya da yaşlılık geliri bulunmamak.

Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması neticesinde olumsuz sonuç çıkmamak.

Memur Alımı Başvuru Şekli ve Tarihleri

Kayseri ilinde bulunan Abdullah Gül Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanmış olan iş ilanına adaylar 24 Ekim ile 7 Kasım 2022 tarihleri arasında başvuru yapabilecekler. İlana müracaatlar e-Devlet sistemi üzerinden Abdullah Gül Üniversitesi – Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım hizmetini kullanarak veya Kariyer Kapısı resmi internet adresi üzerinden son başvuru tarihi saat 23.59’a kadar yapılabilecek. Şahsen veya posta gönderimi ile yapılacak başvurular dikkate alınmayacak olup adayların KPSS puanı, mezuniyet, adli sicil, askerlik ve kimliğine dair bilgiler e-Devlet üzerinden ilgili kurumların web servisleri üzerinden temin edileceğinden dolayı adaylardan başvuru aşamasında bu belgeler istenmeyecek.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.