Üniversiteye ortaöğretim mezunu memur alımı başladı!

Çankırı Karatekin Üniversitesi iş arayanlar için önemli bir haberle karşımıza çıktı. Üniversiteden gelen duyuruya göre en az ortaöğretim mezunu olmak kaydıyla iki memur alımı gerçekleştirilecek. İşte başvuru şartları...
23 Eylül 2022 17:00 Personel İlanları
Üniversiteye ortaöğretim mezunu memur alımı başladı!

İş arayanlar için müjdeli haber Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörlüğü'nden geldi! Rektörlükten gelen açıklamaya göre üniversiteye büro personeli ve bakım onarım görevlisi istihdamı sağlanacak.

Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörlüğü tarafından memur alımı ilanı yayınlandı. Resmi ilana göre Çankırı Karatekin Üniversitesi bünyesindeki memur eksikliğini gidermek için ortaöğretim mezunu olmuş adaylardan 2 memur alımı yapacaktır. Alımı yapılacak olan kadrolar ise 1 büro personeli alımı, 1 bakım onarım görevlisi alımı olmak üzere toplada 2 memur alımı yapılacaktır.

Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörlüğü tarafından alımı yapılacak olan 2 memur için adayların 2020 yılı KPSS P94 puan türünden en az 55 puana sahip olması şartı ile başvuruları kabul edilecektir. Alımlarda özellikle iş tecrübe sahibi olan adaylardan alım yapılacaktır. Çankırı Karatekin Üniversitesi 2 memur alımı için başvuru şartları açıklanmıştır.

orta2.jpg

Personel Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Adayların ortaöğretim mezunu olması gerekmektedir.

Askerlik görevini yerine getirmiş olması.

2020 yılında yapılmış olan KPSS P94 puan türünden en az 55 ve üstü alması.

İş sağlığı ve iş güvenliği eğitimi belgesi ile MEB onaylı bilgisayar işletmenliği, Dış İç kaplama ve yalıtım, Tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde Metal doğramacı sertifikasına sahip olması.

En az 5 yıl iş tecrübe sahibi olması.

Daha önce yükseköğretim kurumlarında çalışmış olması.

En az 18 yaşını dolmuş olması ile 35 yaşından gün almamış olması gerekir.

İhtiyaç halinde üniversite tarafından belirlenecek olan vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlaması isteniyor.

orta3.jpg

Memur Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını 23 Eylül ile 7 Ekim 2022 tarihleri arasında başvurularını Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Uluyazı Kampüsü Rektörlük binasına şahsen başvuruda bulunabileceklerdir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.