Üniversiteye güvenlik görevlisi ve personel alımı! İşte başvuru şartları

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi iş ilanı ile karşımıza çıktı. Üniversitenin yaptığı açıklamaya göre çok sayıda güvenlik görevlisi, büro personeli ve destek personeli istihdam edilecek. KPSS puanıyla gerçekleşecek olan alımlarda adayların en az 50 puan almış olması gerekiyor.
13 Eylül 2022 19:00 Personel İlanları
Üniversiteye güvenlik görevlisi ve personel alımı! İşte başvuru şartları

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi, KPSS puanı ile güvenlik ve personel alımlarını başlattı. KPSS'den en az 50 puan almak şartıyla yapılacak olan başvuruların tüm şartları açıklandı.

Üniversite bünyesinde istihdam edilmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu. Nevşehir Hacı Bektaş Veli üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 10 adet Koruma ve güvenlik görevlisi, 3 adet büro personeli alımı ve 1 destek personeli alımı ile beraber toplamda 14 personel alımı yapacağını duyurdu. Sözleşmeli personel alımı için başvuru şartları açıklandı.

nevsehir-2.jpg

Koruma Ve Güvenlik Görevlisi Alım Başvuru Şartları:

Güvenlik görevlisi alımı için olayların yükseköğretim kurumlarına güvenlik ve güvenlik ve koruma, koruma ve güvenlik istihbarat özel güvenlik ve koruma bölümlerinden programlarından birinden mezun olmaları gerekmektedir.

Özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak.

Mesai saatlerinde engel olacak yerleşim yerinde oturuyor olmamak.

2020 KPSS p93 puan türünden en az 55 puan almış olmak.

Başvuru süresi içerisinde sağlık kurumlarından alınmış boy uzunluğu ve beden kitle endeksinim gösteren belgeye sahip olmak.

Büro Personeli Alımı Başvuru Özel Şartları:

Yükseköğretim kurumlarının tıbbi dokümantasyon ve sekreterlik ön lisans programlarından mezun olmak.

Milli eğitim bakanlığı onaylı bilgisayar işletmenliği sertifikasına sahip olmak.

nevsehir-3.jpg

Destek Personeli Alımı Başvuru Genel Şartları:

Ortaöğretim kurumlarının endüstri meslek lisesi veya teknik lisesi ahşap teknolojisi alanının ahşap doğrama imalatı Ayşe iskelet imalatı ahşap yapı mobilya imalatı dalları veya mobilya ve iç mekan tasarımı alanı ahşap doğrama teknolojisi iç mekan ve mobilya teknolojileri mobilya iskeleti ve döşemesi bölümlerinden mezun olmak.

İlgili alanda en az 1 yıl deneyime sahip olmak üniversitenin merkez ve ilçe yerleşkelerinde iç ve dış mekândan vardiyalı sistemde çalışmaya engel bir durumu bulunmamak.

2020 kpssp94 puan türünden en az 50 puan almış olmak.

Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Başvuru Şekli Tarihi:

Başvurular 29 Ağustos 2022 tarihinde başlamış olup 16 Eylül 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır başvurular hacı Bektaş Veli üniversitesi resmi internet sayfası üzerinden yapılacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.