Türk Telekom'dan 12 bin 900 TL maaşla personel alımı!

Türk Telekom iş ilanı verdi. Yapılan açıklamaya göre 12 bin 900 TL maaş ile 200'ün üzerinde kişi istihdam edilecek. Hangi pozisyonlarda alımların geçerli olduğu açıklanırken, aynı zamanda başvuru şartları da öğrenildi.
28 Ağustos 2022 18:00 Personel İlanları
Türk Telekom'dan 12 bin 900 TL maaşla personel alımı!

Türk Telekom personel alımı yapıyor. 200'den fazla kişinin istihdam edileceği ilanda 12 bin 900 TL maaş verileceği açıklandı. İşte detaylar...

Türk Telekom resmi internet sayfası üzerinden iş ilanları kapsamında personel alımı yapacağını duyurdu. Yayınlanan ilana göre Türk Telekom, TV, reklam, satış uzmanı, ses yönetimi, kıdemli uzmanı, veri bilim uzmanı, BT, proje yönetim uzmanı, kurumsal Segment, satış planlama ve raporlama uzmanı, performans izleme ve analiz uzmanı, stratejik müşteriler, teknik satış yöneticisi, veri kalitesi, süreç yönetimi uzmanı, Bilgi güvenliği ve teknoloji, risk yönetimi, uzmanı sızma testi uzmanı, iz zekası operasyonu uzmanı ve satış kontrol uzmanı unvanlarında personel alımı yapıyor.

Adayların medya planlama ajansları ve reklam verenler ile düzenli olarak sunum toplantıları gerçekleştirebilmesi reklam verenlerin ihtiyaçları doğrultusunda projeler üreterek gelir potansiyelini arttırması ve yeni müşteri kazanmaya yönelik çalışmalar yapması TV ve dijital ile beraber üretilen 360 projelerin satışını yapması müşteri ajans ve TV arasında ilişkileri kurmak geliştirmek ve iyileştirmesi gerekmektedir.

tt-2.jpg

Reklam kampanyalarının takibini rakibinin üzerine yapmak reklam antlaşmaları kapsamında içerik operasyonlarını takip etmek üst yönetime satış programlarını hazırlamaları gerekmektedir.

Türk Telekom İş İlanları Personel Alımı Başvuru Şartları:

Üniversitelerin Reklamcılık pazarlama iletişim istatistik ve mühendislik gibi bölümlerinin 4 yıl mezunu olmak alanında en az 5 yıl deneyime sahip olmak çivi ve dijital ile yapılacak 360 mecra satışında kendi geliştirebilmek. Dışa dönük insan ilişkilerinde başarılı iletişim ve ikna becerileri güçlü ekip çalışmasına uyumlu yönetim becerisine sahip olmak.

tt-3.jpg

Türk Telekom Personel Alımı Başvuru Şekli:

25 Ağustos 2022 tarihi itibari ile yayınlanan ilanlara göre başvurular Türk Telekom resmi internet sayfası üzerinden yapılacaktır.

Başvuru ekranı için tıklayınız

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum